one helsing

  • 4590
  • 1
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

oğlak burcu kadını

oğlak burcu kadını/@one helsing

yalnız bayadır yazmıyormuşum, e tabi öküzlük bende.

oğlak burcu kadını, lafı uzatmadan, direkt söyleyen kadın. politically correct olmayı sevmez. yüzüne çat çat çat söyler. özel hayatında da iş hayatında da.

oğlak burcu kadını ile tarışmaya giriş 101 kıvamında bir bilgi; çabuk sinirlenir. söyleyeceklerini bir çırpıda söyler ve gerçek bir kavga haliyse bu sizi incitecek, kızdıracak şeyleri bilerek söyler. sakinliğinizi koruyun. sonuna kadar dinleyin. o bitirince, uzun uzun da dinlemez. anlatmak için 3 dakikanız var. sesinizi yükseltmeden, sakince anlatın. bir suç varsa üzerine yıkmayın. tartışma orada kapanacak. o siniri geçince gelip tekrar konuyu açacak ama haksızsa, bunun farkına varıp gelmiş olacağı için özür dileyecek. o yüzden işin özü, özeti, sakinliğinizi koruyun ve ona bi yarım saat süre verin.

bu tanım kısmı olmuş olsun. :)

oğlak burcu kadını, kadınım. evimin huzuru, neşesi, bereketi. beni benden fazla düşünen, gülüşlerimin sahibi. hatırlıyorum da, bundan 2.5 sene önce, en fazla 3-4 ay takılırsınız diyordu en yakınlarımız. bizse şimdi oturmuş, acaba ne zaman evlensek diye düşünüyoruz. esasen sen bile inanmazken, çevremizdekilerin inanmasını da beklemek olmazdı. ama inandın. yaşadığın bu değişim tarif edilemez bir mutluluk getirdi hayatımıza, geleceğimize.

kışı en çok neden seviyorum biliyor musun? nergis çiçekleri çıkıyor diye. evimiz iki katı senden kokuyor diye. kokun, en güzel çiçek kokusu. en güzel çicek de yine senin adınla.

eve iş getirmişin yine :) ben de fırsattan istifade yazıyorum bunları. eskisi gibi, dur bakıyım bu çocuk neler yazıyor sözlükte falan demediğin için, muhtemelen bir aya anca görürsün bu yazdıklarımı.

gideyim de bi ıhlamur falan yapayım. iç sıcak sıcak.

hadi öptüm, selametle.

devamını okuyayım »
11.02.2015 21:37