only the strong survive

  • 1601
  • 5
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

6 kasım 2016 abd'de 4 türk'ün kaybolması

son edit: 7:30 gibi sag salim bulunduklarinin haberi gelmis. başkonsolosluğa kendi adıma tesekkür ederim. yakından ilgilenmisler ve en önemlisi feysbuktan sık sık bilgilendirme yaptılar.

edit 8 : 03:05 itibariyle yapılan başkonsolosluk açıklaması bulunan arabadan söz ediyor ve montrose arama kurtarma ekibinin halen çalışmaya devam ettiğini söylüyor.

vlogger ilkay zaman, emre elvermez, berkay sürmeli ve barış kavukçu'dan pazar sabahı saat 4'ten beri haber alınamaması durumu.

kız arkadaşı ve arkadaşları, en son santa clarita, ca bölgesinde dağlık bir alanda olduklarını söylüyorlar. kız arkadaşının yazdığına göre polis departmanı arama kurtarma faaliyetinin çok masraflı olduğunu söyleyip ayak sürüyorlarmış. (feysbuk sayfasından yapılan son güncellemeye göre aramaya tekrar başlanmış, 19:13)

ilgili haber. ilgili haber2
ilkay zaman'ın feysbuk sayfası(buradan durumla ilgili güncelleme yapılıyor)

düdüt 2: bölgeyi denetleyen ventura polis merkezi numarası: +1 805-339-4400

düdüt 3: insanların böyle bir viral yapacak kadar alçalabileceğine inanmıyorum. eğer viralse de buna alet olduğum için çok pişman olurum.

düdüt 4: arkadaşlar; gazetelerde haberi yapılmış, los angeles başkonsolosluğu seferber olmuş, türk dernekleri yardım ediyor. kaybolanların arkadaş ve akrabaları sosyal medayada yana yakıla seyahat sayfalarından bir şekilde yardım istiyor. böyle viral mi olur allahaşkına ya?

düdüt 5 : başkonsolosluğun ilgili duyurusu.(20:00)

düdüt 6 : ilk editteki başkonsolosluk numaralarini kaldirdim. konsolosluk sık aralıklarla feysbuktan duyuru yapip durumla ilgilendiklerini vurguluyor.

düdüt 7 : kaybolanlardan barış kavukçu'nun kardeşi tayfun kavukçu feysbukta arabanın kilitli halde bulunduğunu duyurdu.

.

devamını okuyayım »