ooioo

  • 3168
  • 17
  • 7
  • 0
  • dün

anal orgazm

şehir efsanesi sananlardandım. ama, o değil ben efsane oldum. evet yaşattım bunu, hem de bir kıza, hem de prostatı olmayan bir kıza. nasıl oldu derseniz, alkol aldığım ve sevişmenin biraz haddinden fazla sürdüğü (yaklaşık 1 saat 15 dk) bir gecede oldu(dün gece). ilk yarım saat hak yolunda gidip geldikten sonra bayan partnerim ters yönden de halvete girmek istedi. tabi ki 5 dakika açma germe ile geçti, geriye kalan yaklaşık 40 dakika (matematiğim iyidir) ters yönden koitusa devam ettik. daha önce hiç anal orgazm belirtileri göstermemesine rağmen dün gece bişey oldu ben de anlamadım, içinden bir kaplan çıktı, her tarafımı tırnakladı, kendinden geçti. bir yandan aldığım darbelere rağmen yılmadan savaşmaya devam ediyor, bir yandan da olaya konsantre olmaya çalışıyordum ki bu arada daha önce görmediğim bir şiddette titremeye başladı. ben nöbet mi geçiriyor 112 yi mi arasam düşünceleri ile şok hali içerisindeyken apartmanı inleten çığlıklarla kendime geldim ve hayatımda gördüğüm en şiddetli kadın orgazmına tanıklık ettim. ve evet bütün bunlar klitorisle muhatap olmaksızın gerçekleşti.

bu duyguyu yaşamak ve yaşatmak isteyen hemcinslerim için püf noktaları geliyor şimdi:

- anal sekse başlamadan önce anüsü dil darbeleriyle yumuşatın. (duştan çıktıktan sonra vajinadan daha temiz olduğundan emin olabilirsiniz)

- anal seks istemeyen, düşünmeyen bir hatun bile deliğini yaladıktan sonra istekli olacaktır emin olun.

- durexin mavi kayganlaştırıcısı bunun için bire bir (durex tingle), onu bulamazsanız durex play de olur. (mor olan)

- iyicene yalayıp dış sfinkteri gevşettikten sonra iç sfinkter de kendiliğinden gevşeyecektir. ekstradan parmak yoluyla genişletmeye gerek yok, yavaşça kökleyebilirsiniz.

- ilk girme aşamasında (daha doğrusu ilk 10 dakika boyunca sürekli) elinizi klitorisin üzerinde gezdirin, oynayın, sevin.

- ilk girdiğinizde hatun kişi "ayy ay ay ay çık, çok kötü, çok canım acıyo çeksene elini" diyebilir, diyecektir de. normaldir, ancak bu yaklaşık 5 saniye sürer. sfinkterin iyice gevşemesi ve alışması için gereken süre 30 saniye civarıdır, bu yüzden ilk girdikten sonra 30 saniye hiç hareket etmeden beklemeniz önemle tavsiye olunur.

- daha sonraki ilk 5 dakika hatunun minimum, sizin maksimum zevk aldığınız dakikalardır. hatun kişisi sfinkterini hala tam olarak rahat bırakamadığı için acı çekiyordur, sizin de penisinizi sıkıca kavradığı için (ohşş) maksimum zevk alıyorsunuzdur.

- eliniz hala klitorisin üzerinde, onu ihmal etmeyin sakın, anal seksten zevk alması için belli bir süre geçmesi gerekir, (5-10 dk) bu süre içinde sadece anüsle ilgilenirseniz zevk almaz, hatta acı çeker, sizi yarı yolda kapı dışarı edebilir.

- 10 dk sonra hatun artık zevkli dakikalarına girmiştir, kendisi gidip gelmeye başlayacak, kontrolü ele almak isteyecektir. vermeyin! şaka lan verin tabi.

tebrikler. anal sekse giriş modülünü tamamlamış bulunuyorsunuz. anal orgazma doğru attığınız ilk adımda çorbada* bir nebze tuzum olabildiyse ne mutlu bana. unutmayın, anal seks zevkli olduğu kadar sabır isteyen meşakkatli bir zanaattır.

devamını okuyayım »