orlofff

  • 598
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

fuck buddy

fuckbuddy, alaatinin sihirli lambası gibi ovaladığınızda gelip sikiştiğiniz, canınız sıkıldığında siktir edebildiğiniz kişi değildir.o dediğinize orospu diyorlar bu bir.

ikincisi kavunkafalı hemcinslerime söylüyorum.kadınlar,öyle her önüne gelen erkekle yatamazlar.sevecek,güvenecek,istismar edilmediğinden emin olduktan sonra sizinle birlikte olabilirler.zaten fuckbuddy ile sevgili-arkadaş karışımı birşey olursunuz.derdi olunca yardımcı olmaya çalışırsınız.oda elinden geldiği kadar size yardımı dokunsun ister.buluşur sinemaya gider, birşeyler yer içersiniz. ilişkinin temeli seks değildir. güven ve uyumdur.uyumdan kastım yatak değil.ortak bir payda da yapabildiğiniz,üretebildiklerinizi kastediyorum.seks,nefes alıp vermek kadar doğal olur ki olması gerekende budur zaten.farkındaysanız bir buddy lafı da mevcut yazdığımız başlıkta.fuck olayına çok yoğunlaşıp buddyliğin hakkını veremezseniz nasırlı ellerinizle mesai yapmaya çok devam edersiniz.

seksi tabu yapmış kadınlarla fuckbuddy olmak nasıl olanaksızsa çok abazan hayatının merkezine am ı oturtmuş bir adamlada fuckbuddy olunamaz.

zaman içinde fuckbuddy olayında sıkıntılar baş gösterebilir.özellikte kadınlarda duygusal bağlanmalar olabilir.sevgili gibi yaklaşabilirler.daha çok vakit geçirmek isterler.erkekte de dişi ile birlikte zaman öldürmenin getirdiği bir sonuç olarak omuzlarına sorumluluk bindiğini hissedebilir.ya da duygusala bağlayıp acıyabilir.aman diyeyim.

yeri geldiğinde fuckbuddy olgusunu bitirecek kararlığı gösterin. örneğin buddylerden biri ortak bir gelecek muhabbeti çevirmeye başladığı an derhal uzaklaşılmalıdır.terstir zira bu konu fuckbuddy kanunlarına.duygusallığa yer yoktur.hele hele buddye aşık olma belirtileri görülürse derhal noktalayın muhabbeti.

buddylerden biri ilişkiyi artık kaldıracak durumda değilse sakın zorlamayın.neden niçin ama ben seni seviyorum gibi gerzekçe cümleler sarf etmeyin.eyvallah diyip gidin.fazla kafa ütülemeyin.bu kararlılığı gösteremeyip "buddyi kaybedecem mastürbasyonlu günlerime geri dönecem böhühü" korkusuna girenler başlarına ördükteleri çorabın farkına çok çok sonra varırlar.ne idüğü belirsiz ,ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz bir kızla-erkekle yarrak gibi kalabilirsiniz.kurtulmak istedikçe boka batarsınız.saçmalaşır herşey.ilişkiyi bu noktaya getirmeyin.delikanlı olun.neyi istediğinizi neyi istemediğinizi bilin.

evli-nişanlı-sözlü adamdan/kadından fuckbuddy olmaz.olsa olsa ufak kaçamaklar yaparsınız.ama hiç tavsiye etmem.nefsinize hakim olun böyle birileri karşınıza çıkarsa."bana bişey olmaz" diyen erkekler gazetelerin 3. sayfalarına çıkmayı göze almış demektir.emin olun değmez bir parça am için o kadar strese.kadınlarda durum daha farklı.sıkıcı hayatlarına renk katmak için daha cesur olabilirler sizi gaza getirmeye çalısırlar.yuları, bir başkasının eline asla vermeyin.fuckbuddy nin dünyası rahattır. kasmak yoktur.hesap verme yoktur.yakalanma derdi yoktur.yalan yoktur.gerginlik yoktur.yukarıdaki gibi bir vaka da bu sıraladıklarımın hepsi var.siktir edin gitsin.huzurunuz kactıktan sonra am üstüne göt siksen kaç yazar?

kişiliksiz, amını silah gibi kullanarak sizi elinde tutmaya çabalayan hatundan da fuckbuddy olmaz..kendinizi damızlık boğa gibi hissedersiniz .böyle yazınca iştahınz kabarıyor biliyorum ama akabinde kullanılan tarafın siz olduğunu fark edince dayanamaz kaçarsınız.ne kadar abazan olursanız olun değişmez bu.

fuckbuddy arayan erkeklerin bakacağı hatun tipi evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmiş hatun,boşanmış kadınlar veya yalnız yaşayan bayanlardır.

bayanlar için ise güvenilir, tek yaşayan yada otele para verecek parası olan ,aşırı abazan olmayan,bekar, rahat,yakışıklı,kafadengi erkeklerdir. (bkz: orlofff)

(bkz: tecrübe)

devamını okuyayım »
22.05.2011 14:29