osty

  • 1936
  • 81
  • 19
  • 0
  • dün

kızına tecavüz edene kendi ceza veren adam

ben öldürmenin çözüm olmadığını savunuyorum. hadım edip veya sakat bırakıp ömür boyu yaptığı hatayı hatırlayarak pişman olmasını sağlamanın daha etkili bir ceza olduğunu düşünüyorum. ancak böyle caydırıcılık olur.

okuduğunu anlamayanlar için edit: konu tecavüzcülerle alakalıdır. ama bu vakadan bağımsız olarak genelleme yapılmıştır. tecavüzcü iftirasına uğramış genci öldüren adamı savunmamışım, tecavüzcülere yapılması gerekenleri söylemişim. hala da aynı düşüncedeyim. tecavüzcü iftirasına uğrayanlarla ilgili de bir şey söylememişim değil mi? ha o zaman bana mesaj atıp vahşilikten bahseden sevgi kelebekleri tecavüzcüyü mü savunuyorlar yoksa kendileri de tecavüzcü ve başlarına gelebileceklerden mi korkuyorlar? ha öyle bir durum yok ise burayı da iyi okuyun dangoz aleyhisselamlar;

devlet tecavüzcüyü belirleyebiliyorsa cezasını da kimyasal hadım yöntemiyle verebilir pekala. birinin hayatını karartan insanı da 3-5 sene yatırıp salmaz insanların içine. çünkü içerde de aynı muameleyi gördükten sonra suç makinesine dönüşüyorlar iyice. en iyisi sebebi ortadan kaldırmak. bu işi kökünden çözmektir.

tabi buradan ahkam kesmek kolay ama kızına güvenen bir baba o ismi duyunca deliye dönüp devletten önce cezasını kendi kesmek isteyebilir. herkes o sinirle mantıklı düşünemeyebilir. allah göstermesin benim başıma gelse böyle bir şey yapanın o kişi olduğundan emin olur öyle harekete geçerdim. ve yine öldürmez, hayalarına sıkardım eğer kimyasal hadım yok ise. çünkü kaç sene içerde kalırsa kalsın adalet yerini bulmayacak bence. ayrıca adalete güvenemiyorum son yıllarda duyduklarımdan dolayı. işte bu saçma kararlar ve yargıyı sulandırmaları da biraz insanları kendi cezalarını vermeye itti. ha bunu da illa vahşilik olarak değil, elimde yaralamadan, kimyasal yolla yapabilecek bir yol var ise onunla yapardım öyle bir imkanım yoksa ve eminsem suçluluğuna adamın penisinin koptuğuna ve tekrar kullanamayacağına emin olacak bir hamle ile yapardım. bir anlık zevk için ömür boyu alacağı zevklerden mahrum kalsın diye. sürekli o anı hatırlayıp pişmanlık duysun diye. aklından böyle bir şey ufacık dahi geçen birileri bunu görüp ibret alsın diye. tecavüz ve saldırı konulu fantezisi olan bir çok kişinin olduğunu düşünüyorum. öyle olmasa porno sitelerde bu konuda bu kadar çok içerik bulunmazdı. ve bu fantezilere sahip kişiler ellerine fırsat geçtiğinde bu emellerini gerçeğe dönüştürebilirler. gözü dönmüş bu sapık kişiler ölümü dahi göze alabilirler ama iktidarsız/hadım bir ömür geçirmeyi göze alamazlar. işte o yüzden bu caydırıcılığın bir an önce sağlanması gerekir. ne oldu hükümetin geçen ay yaptığı "kimyasal hadım gündeme gelebilir" açıklaması? milletin gazını aldıktan sonra icraat yok. bir başka infiale kadar. adalet isteyenlere karşı tecavüzcüler lehine duyar kasacağınıza aynı duyarın yarısını kanun koyuculara caydırıcılık için gösterseniz sorun çözülmüş olur.

devamını okuyayım »