oyle oldugunu dusunsene cildirirsin

  • 1482
  • 12
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

oğlak burcu erkeği

arkadaş tamam bu burç işleri bilimsel değil vesaire ama bazı ortak şeyler hakikaten göze çarpıyor bu oğlak burçlarında, inkar edemiyorum. ciddiyetleri, mesafeli ilişkileri, insanlarla çok sıkı fıkı olamamaları, dışarıdan buzdolabı gibi olup yakınlaştıkça kademe kademe size açılmaları, ayrıca bazıları için sürekli bir durumdan memnuniyetsizlik bir mızmızlık hali, olmadık şeyler için karamsar paranoyak düşüncelere sahip olmaları gibi mesela. devam edecek olursak,

eleştiriye gelemiyorlar, onun söylediği fikrin tersini iddia edemezsin. yanlış yapıyorsa bile bunu dünyanın en doğrusu oymuşçasına savunabiliyorlar. alternatifini bile eğe büke on şekle sokup aman dokundurmayayım diye uğraşıp öyle söylüyorsun mecburen, o bile onun için aşağılanmak gibi görünebiliyor.

rahatını, konforunu bozmamanız gerekir bu oğlakların. alıştığı düzende gider, bir nevi motomot, neyse o. bir tutam sıkıcılık verebilir insana, yeni şeylere açık olduklarını pek zannetmiyorum, muhafazakar bir tutumları var.

ayrıca burada da söylendiği gibi, kızdı mı kaçın bunlardan. unutmuyorlar yahu cidden, yıllar önce olmuş o'sunu bile hatırlamadığınız bir olaydan (aslında ona rahatsızlık vermiş ama o anda ses çıkarılmamış) bir kuple sözünüzü, bir minik tavrınızı alıyor ve kavga sırasında beyninin bir köşesinden çıkarıp önünüze koyuyor. ne olduğunuzu şaşırıyorsunuz.

bunca negatiflikten sonra olumlu yanlarına gelirsek de sadakat ve güven galiba bir numarada yer alır. mantıkla hareket etmek, adımını sağlam atmak da bu burcun kaliteli özelliklerden bence. planlı ve programlılar da. sevgilerini de pek gösteremiyorlar bunlar ama olsun, biz biliyoruz içeride pamuk kalpli birileri var, çok içeride ama var.

edit: işbu entry yazarın babası refere edilerek ve ilişkilerinde şahit olunan olaylar dikkate alınarak yazılmıştır. herkesin aynı tornadan çıktığını düşünmenin bir mantığı yok elbette.

devamını okuyayım »