pampz

  • 41
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

tura turizm

belki çalışanları iyidir, belki yasal olarak haklıdır bilemiyorum ama acımasız bir firmadır. kanser olduğu için tura gidemeyecek annemin parasını geri ödemeyen firmadır.

4 sene evvel annemle babam italyaya gitmeye karar verir, önceden indirimli turlarından birini alırlar. tatil vakti yaklaştıkça annemin bacağında ağrılar başlar, başta ciddiye alınmaz, siyatik vs derken kontrol sonunda nadir bulunan kemikte oluşan sarkoma/pecoma türü bir kanseri olduğu anlaşılır.

arada annemle babam yaşlı insanlar olduğu için tatili sigortalı almıştır, sağlık nedeniyle iptal olursa paralarının yanmamasını istemektedir, sonuçta raporlar toplanır ve firmaya tatile gidilemeyeceği, kanserin yayılmasının engellenmesi için acil ortopedik onkolog bir cerrah tarafından ameliyat yapılması gerektiği söylenir.

sonuçta firma umursamaz bir sekilde sigortadaki maddeyi gösterir, sifilis kuduz bilmemne olunca para geri ödenmekte ama kansere iade yapılmamaktadır.

bugün tekar annemi ziyarete gittim, kanseri ne yazık ki çok ilerledi,bir daha bir yere tatile gidemeyecek, ödenen para da umrumda değil, sadece anneme bunu yaşatan, yıllar sonra sesini titreten bu firmayı affetmiyorum, siz de bilin istedim.

devamını okuyayım »
06.03.2016 21:17