peaceful

  • 1239
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

tarkan

1994 yılında, 2. albümü olan a acayipsin'i albüm piyasaya henüz çıkmadan evvel o zaman show tv'de yayınlanan cem özer show'a katılmıştır.bunu az önce youtube'da dolanırken farkettim, ve bu programa ait 4 bölümlük videoyu seyrettim.

programın başında tarkan'ın geçimişi hakkında baya bilgi veriliyo hazırlanan vtr sayesinde.baya bir önceki albümünden, başarısından ve o zamanki 'yeni' ve sonrasında tarkan'ı zirvelere taşıyacak albümünün hazırlıklarından sohbet ediyorlar.başka bir vtr'de tarkan'ın birlikte çalıştığı arkadaşlarına onun hakkında ne düşündüklerini sormuşlar.

yalnız bi ara tarkan'ın uzun metrajlı bir filmde rol alacağından ve böyle bir projenin yakında gerçekleşeceğinden bahsediliyor.herhalde albümün başarısından dolayı böyle bir girişime gerek duyulmadı, çünkü tarkan'ı herhangi bir filmde gördüğümü hatırlamıyorum..çok enteresan bir program olmuş.tarkan'ın canlı performansları ve sokak röportajları da mevcut.aynı programda, ayrıca defne samyeli de konuk.yalnız, çok garip - o da bir albüm hazırlığı içinde olduğunu ve 1 ay içinde albümünün çıkacağından bahsediyor!aramızda defne samyeli'nin albümünü duyan olmuş mudur acaba??

neyse; birazcık nostalji yaşamak istiyorsanız - buyrun

http://www.youtube.com/…ce-2ys_gdbe&feature=related - 1. bölüm
http://www.youtube.com/…58dh2y0njam&feature=related - 2. bölüm
http://www.youtube.com/…2ilk06kcwau&feature=related - 3. bölüm
http://www.youtube.com/…3uwjgsf-yvy&feature=related - 4. bölüm

iyi seyirler

devamını okuyayım »
17.06.2009 21:32