peleray

  • 330
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

ekşi itiraf

sinirden kendimi kesecem kafayı yicem ak yapacak birşey bulamadım buraya yazayım belki biraz olsun rahatlarım.
yaklaşık 1 aylık bir ilişkim vardı düzgün yürüsün mutlu olalım diye elimden geleni yapıyordum. dün gece ilk tartışmamızı yaşadık küs uyuduk. bu gece buluştuk sorunu hallettik evine bıraktım, geri dönüyordum. arkadaşından aradı "telefonumu oturduğumuz yerde unuttum herhalde bakarmısın" dedi. benim de yolumun üstü zaten aldım telefonu tuş kilidini bi açtım direk w.app açık. konuşmalara baktım 2-3 erkek yemeli, öpmeli, koynunda uyutmalı, evlilik hayalli mesajlar. ananı avradını sikim ne yapacağımı şaşırdım, nefesim kesildi biran, gözlerim doldu. dedim gel bana doğru vereyim.

yolda yürüyorum, hiç sormasam teli bırakıp gitsem mi? sorup, ağzıma geleni söyleyip sonra mı gitsem yada hiçbir şey yokmuş gibi davranıp ilişkiyi cinsel çıkar amaçlı mı yürütüp intikam mı alsam derken, buluştuk. "bunlar kim? ne?" dedim. "arkadaşlarım" dedi. nasıl arkadaş, öyle o mesajlar öyle felan derken, "ya işte, seninle küstük sen yoktun, bu çocuk beni seviyordu zamanında, öyle yazmış" (diğerinin tarihi zaten küs olmadığımız geceden) "özür dilerim" felan derken gözlerim doldu ak, sittir git diyemedim fahişemisin lan sen diyemedim sadece "lütfen git" diyebildim. "gitmiyorum nolur seni çok seviyorum" derken sarılmaya çalışırken ben gittim. eve gelemedim direk, oturdum, 3-5 sigara yaktım uzun uzun düşündüm ak niye ben ya daha önce de aldatıldım ama onu ayrıldıktan sonra öğrenmiştim sıcağı sıcağına bu ilk oldu. o arada tabi mesajlar geliyor "seviyorum nefes alamıyorum ağlıyorum nolur" vs. yine küfretmedim hakaret etmedim.(belki de bu vicdandan kaybediyorum ak) aradım arkadaşını, "şunun yanına git, mukayet ol beni de bir daha aramasın" dedim.

hala daha mesajlar geliyor "özür dilerim çok seviyorum ben seni aldatmadım öyle biri değilim yanlış düşünme" ben de yazdım son 1 mesaj. sonradan "haklısın özür dilerim yaptığım karaktersizlik, inş çok mutlu olursun ama ben öyle biri değilim" diye vazgeçme evresinde şuan sanırım.

bi de bu kız son ilişkisinde aldatılmış ve babası annesini zamanında aldatmış bu yakalamış boşanmışlar sonra tekrar evlenmişler, adam tekrar aldatmış. babası için hergün lanet okuyordu benim yanımda, aldatılma kavramını dibine kadar yaşamış biri yani de amına koyim arkadaş ya benim ne günahım vardı be.

devamını okuyayım »
08.12.2015 03:15