pembe kader

  • delikanlı (447)
  • 638
  • 9
  • 3
  • 0
  • 3 gün önce

survivor all-star

acun ılıcalı'nın keyfine göre yönettiği,disiplinsiz,kuralsız ve yapay tv yarışma programı..

survivor all star,şu ana kadar yapılan survivorlar içinde kuralların en çok değiştiği,şiddet olaylarının en çok görüldüğü,şiddet suçlarının cezasız kaldığı,en zahmetsiz ve ucuz oyunların kurulduğu yarışma...

oynanan oyunlar hep aynı parkurlarda oynanıyor.engellerin,zincirlerin ve aletlerin sadece yeri değişiyor.bu parkurların sonuna da hedef vurma koyuyorlar.hepsi bu... yabancı survivorlarda her oyun farklı mekanlarda,farklı aletlerle oynanıyor. bazı oyunlarda parkur hiç yok hafıza var.. bazı oyunlarda sadece parkur var hız önemli. bazı oyunlarda sadece hedef vurma var. bazıları problemler ve akıl oyunlarıyla dolu. hangi takımın kazanacağını tahmin etmek mümkün bile olmuyor..

survivor yarışmalarında birleşme partilerinden sonra takımlar kalkar bireysele döner. bireysele döner ki gerçek mücadele başlasın. bizdeki survivorlarda ise sadece adı birleşme hepsi bu..

oyunlarda verilen ödüller ise sadece reklam amaçlı. yarışmacılar yakında simit yemekten kilo alacak. nerede et nerede tavuk? adamlar ancak porselen reklamı sayesinde kahvaltı yapabiliyorlar..

yarışmacılar ise gerçekten komik.. biri yakın arkadaşına bakmadan milleti suçlayıp hırsından ölür.. başka biri özlü sözlerle ve saygısızlıklarıyla insanı çileden çıkarır... başka biri yan gelip yatıp kilo alır..

neresinden bakarsanız bakın.yabancı survivorlara göre çok ucuza getirilmiş,her dakika reklam olan,aynı parkurları sürekli oynanan,eşit ve adil olmayan takımlı,şiddeti hoş gören bir survivor..

devamını okuyayım »
30.05.2015 10:08