pembedusleredalmis

  • 158
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

yüzyüzeyken konuşuruz

17 ocakta ankara route'taki konserine gittiğim grup. kendileri dağılmış duyumlarıma göre, ben buralara yorumlarımı yazamadan, her neyse ben yine de yazayım.
konser yeri güzeldi, biraz salaş biraz modern birleştirilmişti açıkçası, ortamda sigara kullanılmaması da ayrı bir güzeldi. bizi yaklaşık yarım saat geciktirdiler, artık bu tür şeyleri de dert etmiyoruz saatinde gelen birini henüz göremediğimizden. yine de paşalar gibi -ya erken çıkarsa korkusuyla- tam saatinde yerimizi alıyoruz.
sahnede herhangi bir aşırılık yapmadılar, güzel ve eğlenceli sayılırdı.

lâkin en önemli noktaya geliyorum. ankara'ya gelmişsin, tam da ayazdasın, üşüyoruz, kalbimiz de paramparça gelmişiz oraya bu geceye bi (bkz: ankara kapkara) yakışmaz mıydı ? ankaradayız ulan, dışarısı buz gibi, 'gelemem çok soğuktur şimdi ankara' dedirtmeden yolladın bizi evimize, birbuçuk saat bunun için bekledimdi bir de. bir de (bkz: konuşulacak şeyler) , (bkz: gel demedim ki) gibi efsane şarkılarının hiçbirini çalmadı. içimi burkarak gitti yani yüzyüzeyken konuşuruz. artık hep böyle konserini kötü olarak hatırlayacağım.
haa bu arada pınar'a da selam söyledi. vay pınar vay.

devamını okuyayım »
23.01.2015 16:49