penzahar

  • bıçkın (479)
  • 616
  • 5
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

beykoz'da denizden çıkan domuz

saldırı filan yok, ortada ne yapacağını bilemeyen sağa sola koşuşturup duran bir domuz var hepsi o. zaten ayağı kayıp duruyor hayvanın doğru dürüst ayakta bile duramıyor. nerden çıkmış gelmiş denizin ortasından oralara, nasıl olmuş, ne işi var? esas düşündürücü kısmı orası.

içime sinmedi az daha yazayım:
kameraya çeken ayrı bi mal. adamın hoşuna gidiyor, bildiğin eğleniyor, "beykoz'a çıktı sonunda hohaha" diye gülüyor mal oğlu mal. ulan tehlikeli bi durum var ortada, sen işin eğlencesindesin. asıl bu kafaların istanbul'da olması, sadece istanbul değil, medeniyetin olduğu herhangi bi yerde bulunması insanlığa saldırı!

sokakta bi kadın var. "kimsede silah yok mu yaa, biri vursun şunu". buna yorum yapmak bile istemiyorum arkadaş. sen hayvanın doğasını bozan, üçüncü köprü, havaalanı ot bok diyenlere alkış tut, sanki uçağı var da ablamın oraya indirecekmiş gibi... sonra da vahşi yaşam senin yaşam alanına müdahele edince "biri vursun şunu". merak etme çomar abla, zaten ölür gider hayvan, yaşayacağı yer bırakmadı senin oy verdiklerin!
sonuçta hayvan ormana koşmuş gitmiş, öyle diyo sitede. demek ki neymiş? her olayı saldırı diye görmemek lazımmış. bak kimseye zarar gelmeden gitti hayvan. vursaydı birileri daha mı iyi olacaktı. için mi rahat edecekti, gece huzurla mı uyuyacaktın çomar abla!

bu arada siteye göre iki kişi ve bir köpek de hafif yaralanmış. geçmiş olsun.

devamını okuyayım »
08.02.2016 00:10