pepsiadam

  • mangal yürekli rişar (512)
  • 552
  • 14
  • 3
  • 0
  • dün

playstation 4

dün itibariyle bir adet slim 500gb versiyonuna sahip olduğum konsol.

doğum günüm sebebiyle eşim ve oğlumun muhteşem bir sürpriz yaparak verdikleri hediyeydi bu alet. muhteşem diyorum çünkü eşim bir kere beni playstation oynarken görmüş ve "kesinlikle almıyoruz, gözün hiç bir şeyi görmüyor" demişti. hakikaten de yıllardır her fırsatta "pileysıteyşınım olsa çok mu güzel olurdu sence de" diye darlamama rağmen almadık, alamadık. hiç beklemiyordum böyle bir hediyeyi, çünkü seçtiğim bir figürü alacaktık.

akşam eve gelip de mutfak masasına yığılıp kalmışken, ufaklıkla içeri giden eşim, mutfağa geri dönüp kapıdan bana seslendi. o an aklıma gelen en son şey bile playstation değildi.

"yemek hazırlayalım, ekmek alır mısın" veya "yavru kuşun altını değiştirir misin" gibi şeyler beklerken o mavi kutuyu gördüm. ilk tepkim de "oha, kuşum ne yaptın sen" demek oldu.

hayatımda hiçbir an bu kadar şaşkınlık verici bir sürpriz yaşamamıştım. şoku atlattıktan sonra söz verdim kendimi kaybetmeyeceğim, oğlanı ve kendisini ihmal etmeyeceğim diye*

şu an için ilk ve tek oyunum zamanında aldığım figürle birlikte gelen god of war başladık bakalım ps dünyasına. oyunlar, aksesuarlar ve cihaz için önerilere açığım *

(şunu hep yapmak istemişimdir)

debe editi: hem debe'ye girmiş, hem de çok güzel mesajlar gelmiş. herkese ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum. ağız birliği etmişçesine the last of us, uncharted, red dead redemption önerilmiş sağ olsunlar. bunun dışında gelen mesajlarda gta v, spider-man, heavy rain, daysgone, fifa, witcher gibi oyunlar da göz kırpıyor.

psn kardeşlik, plus abonelik, oyunlar için hesap satın alma gibi öneriler de var. hem teşekkür olsun, hem de benim gibi geriden gelenlere tavsiye niteliğinde burada böyle topluca dursun.

iyi ki varsınız be*

devamını okuyayım »