pestososlumakarna

  • 75
  • 58
  • 24
  • 5
  • bugün

kalp kırmadan ter kokuyorsun deme yolları

merak ettiğimdir.

ben çok terlerim ama koku problemim yok. kuzenim ise ergenliğinden beri deli dehşet ter kokuyor. ilk başlarda parfümü bozuk falan sanıyordum. hatta bir kere "kızım bu parfüm ne bok gibi kokuyo" demiştim. o da "yeni aldım güzel değil mi :/" demişti. işte o zaman anladım bir terslik olduğunu...
arabaya biniyoruz burnum düşüyor, duştan çıkıyor bok kokuyor, oturduğu odaya giremiyorum o derece vahim durum. bir de kötü olan kimse bişey diyemiyor. birbirimize bile arkasından "lan bu kız ne kokuyor aq" diyemedik.
kız arkadaşımla aynı evde kaldığımız dönem bu arada bize geliyordu, gittikten sonra eve kokusu siniyordu. kız arkadaşım görebileceğiniz en titiz insan olabilir. o bile bişey diyemiyordu bana. arkasından kapıyı kapattıktan sonra camları açıyordu o kadar *.

abim bi kaç kere buna "la gızım git bi banyo yap aq yerinde bok gibi ter kokmuşsun" atarı yapsa da "sen kendine bak beee" tarzı kezbanca feedbackler aldı.

garip olan uzun süreli erkek arkadaşı da var. çocuk nasıl dayanıyor bilmiyorum. burnu falan tıkalı sanırım. aşkın gözü kör derler ya bizimkinin durumu için "aşkın burnu tıkalı" demek daha makul.

neyse uygun bir tavsiye olursa uygulayacağım.

devamını okuyayım »
22.07.2017 01:20