pillimiyango

  • 1222
  • 4
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

euro truck simulator 2

garip bir şekilde kendisine bağlandığım, tam kıvamında olan oyun.

efenim öncelikle sabırsızlık edip 400.000 öyro borç aldım bankadan. amacım belliydi, lojistik kralı olacaktım. az biraz dolaştım, valiant marka 2 tane araç çektim hemen şirkete. kendime olanı modifiye ettim* 750 beygir gücü oldu, toplamda da 110.000 öyro mu ne tuttu. ikinci araç için de bir tane uyuz şoför aldım, adı guido. bir de garajı geliştirdim, sonrasında kasada bir benzin parası kaldı zaten amk.

her neyse, bu guido manyağı çıkıyor yola, taaa ebesinin nikahına gidiyor, dönüşte mal alamadan boş dönüyor. olum zaten borç içindeyiz, öndeki aracın tamponuna da accık dokunduk mu 400 yavro para giriyor göte. sen daha neden boş dönüyorsun e guido! sonrasında guido günde 1500 avro para getirmeye başladı, affettim. ardından işler gelişti, yeni şoförler aldım falan, şimdilik iyi gidiyor, yollarım hakimiyim.

bugün de ilk defa araçtan inip karşıdaki dallamayı dövmek istedim. ulan tuşu olsa basıp araçtan indireceğim adamı, playstation'un move kollarını elime geçirip pata küte giricem karşıdaki tırcıya. hayır haklı olmasam efendi efendi kornaya basıp iki selektör atar giderim zaten. 1100 km yoldan gelmişim, çek cumhuriyeti denen kıç kadar yollu memleketteki tek dinlenme yerine girmem lazım, benzinlik de şansıma solda kalıyor. döndüm sola, çevirdim tırı, tek seferde giremedim kıç kadar yere, yan tarafa da başka bir tır park etmiş. neyse, adam da kararıp duruyor, uykusu gelmiş, tam göt terleten manevralar yaparken benzinliğe tırın teki girdi. ben daha girememişim park alanına üstüme üstüme geliyor. selektör atıyorum, korna çalıyorum ibneye hala geliyor. ''hoooooov olm bi yanaşalım amuagoyayım hooouuuvv get geri get laa hoooov!!!!1!!'' diye bağırıyorum, hala geliyor. bu ibne geçsin diye ne manevralar yaptım ettim, ter damladı burnumdan. sinirim hala geçmedi sözlük. ama plakasını aldım ibnenin. odun taşıyan beyaz reno görürseniz benim için selektör manyağı yapın adamı.

velhasıl, içimdeki tırcıyı açığa çıkartmış güzel oyun.

devamını okuyayım »
13.01.2013 03:30