pis poke

  • şamda kayısı (706)
  • 657
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 yıl önce

haydar dümen'e mektup örnekleri

bazen bir levent kırca skecine dönüşüp haydar dümenin kalesinde devleştiği diyaloglara dönüşebiliyor. (kendime direnemiyor üşenmeyip bugünün posta gazetesindeki mektup-cevap kısmını buraya yazmak istiyorum sevgili okurum.)

(31 mart 2006-posta, orjinal alıntıdır, kutup ayılarındakiler şahsi yorumlarımdır)

prezervatif vajinada kaldı ne yapmalıyım?
merhaba sayın haydar dümen. ben 24 yaşında bir gencim. kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. korunmak için taktığım prezervatif kız arkadaşımın vajinasında kaldı.bunun için gerçekten çok endişeleniyorum. sizce ne yapmamız gerekir? aradan 2 gün geçti ne olur bize yardım edin. vereceğiniz cevap için şimdiden çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

cevap: sevgili okurum. prezervatif yerinden memnun olmalı ki bir türlü oradan çıkmak istemiyor. büyük ozan yahya kemalin "birçok gidenin her biri memnun ki yerinden/bir çok seneler geçti dönen yok seferinden" dizelerindeki gibi prezervatif orada mutlu olsa gerek* *. ee doğrudur da. yumuşak, sıcak bir yer*. dışarı çıksa nereye gideceğini çok iyi biliyor.* bu nedenle kaçıyor kaçabildiği yere kadar ve saklanıyor.her neyse içeriden onu kız arkadaşın parmağını sokarak alsın. eğer o yapamıyorsa sen parmağınla* al*. ve bundan sonra kullandığın prezervatiflerin boyut bakımındankendi ölçüne uygun olanları kullan. çok bol bir ceket giydiğimizde bir yere takıldığı zaman nasıl takıldığı yerde kalıverirse prezervatif de öyle olmuş galiba*.

devamını okuyayım »
31.03.2006 22:29