pis sacli alsancak insani

  • mülayim ama sempatik (534)
  • 588
  • 27
  • 2
  • 0
  • evvelsi gün

enes batur hayal mi gerçek mi

ülkenin bittiğini bu film ortaya çıkınca anlayanlara neremle gülsem bilemiyorum ama şu an mesai saatlerinde olduğum için ağzımla gülüyorum, akşam götümle de gülerim belki.

ortaokulda çalışıyorum ben. bu film olmasa atom parçalıyorduk çocuklarla, higgs bozonu üzerine felsefi tartışmalara gidiyorduk. ama bu film bi çıktı ayyyy inanamıyorum, çok seviyesiz oldu 12 yaşındaki çocuklar. enes'e gidip gülüyorlar. s. s. s

bu filme giden çocukların zeka seviyeleri 3-5 yıla kendine gelecek, farklı şeylere gülecekler, farklı alanlara yönelecekler. inanır mısınız bilim insanı bile çıkacak içlerinden.
nereden mi biliyorum? şu an bu başlık altında "ayyyy inanmıyorum, bu filme gidiyor gerizekalılar, yeni nesilden ümidimi kestim" diye gezen tipler, bundan 15 yıl önce filan, sınıf arkadaşlarının eşofmanını, pantolonunu indirip "huhahahaha" diye gülüyorlardı. zillere basıp kaçıyorlardı. arkadaşlarının sikini, taşağını tutup "istiklal marşını tersten oku huhahahaha" diyorlardı.
şimdi yaşlar 25-30'a gelince, "ayyy bebeğim buna mı gülüyorsunuz. s. s ben louis cey ka dışında kimseye gülmem" diye geziniyorlar.

çocukların gerizekalılığı zamanla geçer ama sizinki kalıcı bence gençler. çocuklara değil de, kendini modern ve entelektüel sanan kitleye daha çok üzülüyorum bu ara.

not: çocuğu yolda görsem tanımam. hatta hiçbir youtube, instagram, eşeğin siki fenomenini yolda görsem tanımam. o derece uzağım bu sanal sosyalliğe.

devamını okuyayım »
19.01.2018 14:33