ponton

  • 1077
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

askerdeki sevgiliyi aldatmak

bir karakter yoksunluğu.

o askerdeki, uzaktaki sevdiğin; hani askere gitmese de olur varsa aranda bir mesafe ve bunu bir sebep olarak görüyorsan aldatmaya sen sana verilen insani değerin tek bir zerresini hak etmemiş, şerefsizliğin en uç noktasına bayrak dikmiş birisin yahu.

dünyanın tersi ne zaman döndü yoksa bizler mi tersinden bakar olduk? validem babamı 2 gün görüp 24 ay askerden gelmesini beklemiş. sevmiş ulan sevmiş. bu kadar basit. 5 yaşında bir çocuğun seni seviyorum dediğindeki kararlılık ve katışıksızlıkla, yalansızlıkla, dolansızlıkla sevmiş.

bize annelerimiz yanlış mı tanıttı kadınları? kadınların arzuları yok mudur illaki vardır, ancak bir erkek kadar olmadığını, olamayacağını ve eğer olursa bunun bir tür hastalık olduğunu; kimyevi, biyolojik ve psikolojik araştırmalarla gösteren onlarca sayfa makale doldurabilirim şuralara.

hayat sadece seksten ibaret değil. ben hayatımda sadece sevdiğim kadını deliler gibi arzuladım. bunu da onun yüzüne söyledim, yalansızca dolansızca. onunla sevişebilmek için arabamı tenha köşelere çekmedim, arkadaşıma gidelim deyip onun habersiz olduğu planlar dahilinde koynuna girmedim. aç bir köpek gibi memelerine bakmadım, alakasız ortamlarda sırf ona dokunabilmek, sürtünebilmek için şekilden şekile girmedim.

ben bir erkeğim, o olmasa onu hiç tanımamış olsaydım da günde 2131245125125124 defa seks çağrışacaktı düşüncelerimde, alakasız yerlerde yine ereksiyon olacaktım, yine mastürbasyon yapacaktım, yine güzel ve düzenli bir seks hayatının eksikliğini hissedecektim.

ama o geldi hayatıma diye azmadım, aseksüel de olmadım ondan sonra. seni seviyor ve arzuluyorum, kadınım ol istiyorum demek kadar doğal ne vardı, değer verip sahiplendiğim kadının koynunda ömrümün sonuna kadar olmak isteyen 'tek' adam olmaya içtenlikle karar verdikten sonra.

ben onu bunu bilmem be kardeşim, aşk olmadan sevişen kadınlardan tiksiniyorum. hani bu mecrada bahsi geçiyor bazılarının; şöyle kız böyle kız diye. bunlar tuttuğunu sikmek isteyen ergen hezeyanlarından başka bir şey değil.

insanlığımıza hainlik bir anlık heves uğruna her şeyi 'son derece' basitleştirmek. sen yapamıyor değilsin zaten sabah akşam seks, yapabildiğin halde buna ket vurup belirlediğin o insanla en zirvesinde yaşamanın kıymetini bildiğinden, haricini elinin tersiyle itecek kadar insansın sadece.

şimdi amk çakma entelleri ötecek bıkmadınız sekse ekstra mana yüklemeye diye. hayatta her şey değeriyle kıymet görür; kumsaldaki her kum tanesini aynı fiyattan satamazsın. tüm kumlardan maada, şurada sana doğru parlayan daha pahalı olmalı 'en azından' senin gözünde ki ödediğin, ödeyeceğin tüm bedelleri ziyan görmeyesin.

kadın gibi kadın, uçarı olmalı hayata ama dürüstçe, döndüğümde sırtımı ise kolaçan edilmesi gereken hiçbir şey kalmamalı. neden seviyorum ben öyle narin, öyle özel gördüğüm, üzerine titrediğim kadınımı sırtımı döndüğümde acaba başkası 'siker mi' korkusu yaşamak için mi? ucuz muydu bu kadar her şey. birbirimizin koynuna girip hadi selametle diyecekse idik, neden açtık birbirimize kalbizimin drama viranelerini.

yedi uyuyanlar gibi derine dalmış bir arzu değil kadınımdaki bunu bilmeliyim ama, hormonal olarak dahi benden ortalama 250 kat düşük bir 'şimdi istiyorum' dürtüsüne sahip varlığın uyanışının, sevgiyle, aşkla doğan bir şehvetle olmasını bekliyorum.

ortalık or.spu kaynıyor. çok kolay lan baksanıza! parasını verip bacaklarının arasında sabahlara kadar dans edebilirim. biraz fazla para verirsem suratına bile işerim. ne kadar güzel. bak bedeli belirlenmiş her şeyin. emek vermek lazım değil, sevdiğin kadına dokunuşun ruhunun dokusunda meydana getirdiği titreyişi hissetmek için.

sevdiğim yanımda olsa belki gün aşırı sevişirim onunla, her gece yatağımızda tekrar aşık olurduk birbirimize. ama şimdi pantolonumun fermuarı aklıma dahi gelmiyor. sevmek gerek sevişmek için. evet eski kafalıyım. tam kezbanların isteyeceği türde bir moronum değil mi?

şimdi benim böylesine sevdiğim o kişi premenstrual dönemde vajinası biraz sulandı diye arayışa girip x oğlanla yatakta çılgın atmakta bir beis görmeyebilecekse, acırım sadece onunla geçen zamanıma, çünkü ben onun .mını sahiplenmedim, sadece .mına sahip çıkacak kadar karakteri olmasını bekledim.

bunu yapanın gözümde bok kerhanesinin sıçmık orospusu kadar değeri yoktur. bir tanesi can dostuma yaptı bunu, karmaya havale ettik. internette boy boy videolarını görmeyi umuyoruz, kıpssss seni çok seviyommmm aşkooom anı olsun diye oğzono boşolorken vidyonu çekebilirmiyimmmmmm?

yine sinirlendim mk.

devamını okuyayım »
14.11.2014 16:16