portfoyludeli

  • 86
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

ilişkilerin bitme sebepleri

bir kadin gözünden açıklayacak olursam:
maglumumuz evrim teorisi, av-avci iliskisi falan filan. er kişisi basta hanim kızın dikkatini cekmek icin kırk türlü takla atar. ılgiler, surprizler, hediyeler, türlü uğraşlar.
( bu dönemi ne kadar uzatirsaniz uzatin kızlarım. kezban diyen olucak ama pek onemsemeyin çünkü o kezban diyen erkekler sonrasında çok üstüme dusuyorsun diyen erkeklerin ta kendisi.)
ardından hanım kızımız kabul eder ve yine bir süre erkek o inanılmaz ilgili olduğu dönemi sürdürür. artik kadın kişisi için bütün gardini indirme vakti gelmistir. çünkü karşısında onu gercekten sevdiğine ikna olduğu bir adam vardir.
o aramadan aramaya, sormadan sormaya, onun icin güzellikler yapmaya başlar. ama aaa o da ne er kişisi bir anda 180 derece döner ve "offs ben zaten sevgimi gosteremiyorum, of cok ustume dusuyorsun." moduna girer. kadın önceki sevgi dolu adami aradikca zaten hep böyleydim sacmalama diye de kadını suçlar. ılgi ve sevgiyle elde ettiği kadından bir anda bütün yatırımını çeker.
kaçan kovalanir misali kadin daha da uğraşır bastaki o güzel gunler icin. ama erkekte herhangi bir değişiklik olmaz.
- erkekleri suçlamak icin yazmıyorum. erkekler duygular konusunda daha düz olduğu icin minimum cabayla maksimum kazanc isterler. ıliskilerde aldatma, yalan söyleme yoksa hiçbir sorun yok zannederler. ki kadin bu duygu konularknda daha karmasik ve bok bir canli. buluttan nem kapmaya müsait. her daim sevilmek istiyor.
neyse kadin uğraşır adam kicini kaldirmaz. sonra kadın bitti dediğinde vay kevase ortada sorun yokken nasil da bitirdi olur.
-burasi sinirle yazılmış bir bölüm.-

seven bir kadının iliskisinde ciddi aldatma, yalan soyleme, guven problemleri yoksa ilişki bitirme serüveni aşağı yukari böyle oluyor.

devamını okuyayım »
13.01.2015 00:30