portugam

  • 470
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 ay önce

cinselliği almak vermek olarak algılayan zihniyet

maalesef tüm dünyada var olmakla beraber, türkiye'de iyice vahim noktalarda bulunan, toplumun özellikle erkek kesiminin büyük kısmının sahip olduğu düşüncedir.
bu zihniyetteki erkekleri ele alacak olursak; bunlar genellikle kızları çeşitli kategorilere göre sınıflandırırlar. söz gelimi;

a) sevgili -> "ya ben onu öyle değil yani seviyorum anladın mı onu öyle görmüyorum" (bkz: insan insanı siker mi mantığı) bu tip kızlarla en fazla öpüşülür. gereksiz yere kavga edilir. kapris dinlenir. 14 şubat'ta hediyeler alınır. yanında yapmacık olunur. küfür edilmez. ayrılınır.
b) kaşar manita -> "olum kız çok azmış hemen verir lan ehehe" bu kızla ilk buluşmada en az öpüşülür. 2.gün münasip bölgelere temas edilir. 3.gün oral seks yapılır. 10.gün yatılır. kız verir. erkek alır.
c) evlenilecek kız -> "ya kız çok namuslu* 2 aydır çıkıyoruz daha elini bile tutamadım keşke 30 yaşındayken karşıma çıksaydı, valla tam evlenilecek kız" bu kızla bir bok yapılmaz. evlenilir. boy boy çocuk dizilir. (her sevgilim bir kere versin ama karım bakire olsun)

erkekleri bu kadar dibe batırırken kızların da bu anlayışın oluşmasındaki payını incelememiz gerekir. "ayy bu tatilde kesin birine vericeeem" şeklinde cümleler kuran nemfomanyak insanlar* varoldukça erkekler de verileni elbette büyük bir hazla kabul ederler. kaldı ki kızlarımız ne akla hizmetse yer yüzündeki tek kuku kendisindeymiş gibi davranıp, onu ölesiye koruyup, sevgilileriyle anal seks yapıp, kocalarının beyaz çarşafına tertemiz yatarlar.

bu iğrenç ikiyüzlülük sürdükçe cinselliği kimse başka türlü algılayamaz maalesef.
(bkz: türkiye'deki cinsellik ikiyüzlülüğü)

devamını okuyayım »
18.08.2004 20:35