postedby

  • 147
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

kadın yönetici ile çalışmak

elemanın teki mis gibi tespit içeren bir konu açmış, götten bacak gollum kılıklı kezbanlarda işlerine gelmediği için sabote etmek adına kadın/bayan muhabbetine girişmiş hemen. mal heryerde mal, feministte olsa mal, bayan da olsa, kadın da olsa mal oğlu mal işte.

neyse sinirim geçti yazayım bari, öncelikle tespiti yapan arkadaşın ellerinden öpmek lazım. hemen hemen her iş yerinde birçok samimi çalışan, kadınlarda dahil olmak üzere, kadın yöneticiyle çalışmanın zor olduğunu, erkek yöneticinin çok daha iyi olduğunu açıkça belirtmektedirler. tabi feminist bayan kılkuyruklar hariç onlarda koca bulup rahatlayınca tabi ki de bu gruba dahil olup hak veriyorlar.
neden,çünkü saçma sapan istekleri bitmez, laf söylerler cevap verirsin ağlarlar. erkek yönetici yeri gelir kızar mızar,sende gerekeni söylersin sonra o senin ağzına sıçar anlaşır gidersin:) kadın öyle mi ama, alttan alttan imalı laflar eder, cevap veremezsin lafı başka yere çeker uğraşır durursun.
işin kısası,allah düşmanımın bile başına vermesin kadın yöneticiyi. bakmayın burada kıl tüy takılmalarına, çok nadir örnekleri hariç hepsinin altında iş yapan erkek elemanları olmasa sik gibi dolaşacaklar ortada, götlerini kurtarıyoruz haberleri yok. anca sunum yapıp toplantı günleri makyaj/kıyafet yapsınlar aq tek bildikleri o zaten.

devamını okuyayım »
16.12.2015 01:11