princess carya

  • 1022
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 ay önce

kavak yelleri

asla bıkmayalım lütfen. 342 bin kere daha söyleyelim.

"herkesin yiyiştiği dizi"
"kimin eli kimin cebinde belli değil"
"aslı denize deniz mineye mine burağa burak ayşe teyzeye sonra herkes ayşe teyzeye"
"sürekli sevişiyorlar bitmedi gitti"

eee noolmuş? sevişmesinler mi? olmasın mı dizide ilişkiler? zaten bir türk dizisi izlemeye başladığımda bir mc gayver, bir the 4400 bir a team beklemiyordum. diziyi yapanların kitlesinin çoğunluğu zaten ilişkiler üzerine dizi bekliyor.

ilişki diyince de kusura bakma ama sevişecekler. aldatması da olacak, ağlaması da olacak.. tercihler olacak, arada kalmalar olacak, kıskançlıklar olacak... olacak olm tuhaf değil ki bu. ayrıca çok şaşıracaksınız, kesin bilmiyorsunuzdur ama "sevişecekler" olm. yemin ediyorum.

ilişkisi olanlar, birbirine aşık olanlar falan sevişiyorlar. öyle böyle değil. tabi sözlük başında yazı okumaktan unuttuk böyle şeyleri..

neyse asıl ben başka bir şey diyecektim...

lost izledik mesela. milyon dolar harcanmış, milyonların izlediği amerikan yapımı şaheser. bir adaya düşmüş insanların seks yaşamını konu almadı mı? bildiğin,

sawyer kate'e, kate jacke, jack julyete, julyet otherstan birine, o biri karısına, karısı bana, ben sayide, sayid adını unuttuğum sarışın kıza.."

değil miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum? yaşayanı geçip ölülere de dalmadı mı sawyer? dizi biraz daha uzasa bize kayacaktı gözü...

house md. izliyorum.

house cudy, aksanlı çocuk ve cameron, aksanlı çocuk ve gecelik sevgilileri, foreman ve 13, 13 ve bardaki kadın, wilson ve amber, cudy ve dedektif çocuk...

ben mi yanlış izlemişim? herkes birbirine girmedi mi bu dizide de?

south parkta bile eric'in annesi tüm kasabayla yatmadı mı? mr garrison'un sevişmediği tür kaldı mı?

3 yaşındaki ike bile öğretmeniyle yattı. saddam, şeytanla yattı...

neymiş efendim "kimin eli kimin cebinde belli değil". noolacaktı? ne bekliyordunuz da ne çıktı? neyini eleştiriyorsunuz? sevişmesinler mi? türk aile yapısına mı uygun değil? ahlakımız mı bozulacak?

sanki sevişme görüyoruz ha.. sanki rome dizisi sanki spartacus falan... sevişmeyi düşünme sahnesinden sonra bir de uyanırken görüyoruz, "haa bunlar yatmış laan" diye hayal ediyoruz işte. o kadar. bildiğimiz bu. soyunup sadece yattılarsa haberimiz yok.

"sevişmişler meğersem" ile dizi geçti, haalaa aynı cümleler...

"kimin eli kimin cebinde belli değil!!!"

--- spoiler ---

hepsi benim cebimde

--- spoiler ---

devamını okuyayım »
14.11.2010 02:13