promethius

  • 354
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 yıl önce

kız arkadaşın aşırı güzel olması

kız arkadaş kişisinin gerçek anlamda güzellik kraliçesi kıvamında ve dünyanın neresine gidilirse gidilsin hem yüz güzelliği hem de vücut güzelliği bakımından çok çok çok güzel sayılacak kadar güzel olması durumu.
geçenlerde istanbul'da bir üniversitenin mezuniyet balosuna gelen erkek öğrencilerden birinde rastladığım durum. tabii böyle ortalama bir türk gencinin yanında böyle bir yabancı hatun kişisi(muhtemelen alman'dı kendisi) görmek beni çeşitli düşüncelere sevk etti, şöyle ki:

1- öncellikle bu çocuğun böyle bir güzellikle nasıl bir işi olabilirdi? daha da ötesi bu hatunun türkiye'de böyle bir mezuniyette ne işi olabilirdi.

2- insanın böyle bir kızarkadaşı olması iyi midir ? bence değildir, hiçbir yerde rahat dolaşamayacağın her yerde aşırı dikkat çekecek, ve fazlasıyla gözleri üstünde tutacak birini ben napayım.

3- böyle bir kızarkadaş ister miydim ? kesinlikle hayır.

4- bu konu hakkında niye beynimi yoruyorum, zenginin malı züğürdün çenesini... durumu mu var? hayır ne alakası var, sadece insanın hergün yan masasına böyle güzel yaratıklar oturmuyor.

5- bu çocukla, o hatun kişisinin bir geleceği var mı? bence yok.

6- burada bunu yazarak gereksiz bir iş mi yapıyorum? evet, ne bileyim sabah kalktım işim yoktu...

devamını okuyayım »