punkertifo

  • 2528
  • 4
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

facebook

video eklemek istediğinizde, karşınıza gayet açık ve net bir kullanım sözleşmesi getiren oluşum. tek bir harfine dokunmadan yayınlıyorum:

--- kullanım sözleşmesi ---
ilk kere için herhangi bir video'lar before sun'an'ı , sen bu boyun-eğme antlaşma'sının koşullar'ına ayni fikirde olma ve okumalısın , which uygula'lar facebook'a herhangi bir videoya sunan herhangi bir time.<-b>

by'inde hesab'ından ılmış bütün video'lara , sen bu nedenle kabul ettiğin tarafindan bağlandığını , ve tamamen bütün videolar itaat edecekleri , yararlı yönetme ve terim'lerinin facebook kod'u. vazgeçmek sınırlandırmadan , sen arkadaşlar yada sizin olduğu . bir kişisel doğanın pay videoları ve postalamayı kullanıldığı facebook video'su, a niyetlenildiğini anlarsın , arkadaşlar yada siz tarafindan alınır , veya orijinal sanat yada animasyon arkadaşlar yada siz tarafindan oluşturulur. bu yüzden , siz ticari markası, telif hakkını ihlal ettikleri yada ihlal ettikleri orijinal işler, herhangi bir videoya karşıya yüklemeyen için daha fazla aynı fikirde olması friends.

you yada siz ile oluşturmadıklarından başka herhangi bir videoya karşıya yüklemeyeni kabul edersiniz tanıtım, gizlilik, teknikleri süzmeyen herhangi bir tuzağa düşürmeyen için kalkışmayan için ve herhangi bir muhalefet partisinin başka hakları yada sona-erme'de, başka şey'ler arasında, yararlı may sonuc'u yönetme ve koşullar'ının kod'una bağli kalma'ya employ.

failure'si olabilemeyiz. (ben) (ii) (iii).
içerik'in silme'si ve hesab'ının sen , uyaris'iz yada ile, facebook'ta ılmış sahip olursun as'ılmış its taban discretion.<-b>

i agree<-b> i'sinde facebook ile.
ve koşulların tamamına aynı fikirde olması ve, yararlı yönetme ve terim'lerinin ve facebook kod'u üstünde şart koştuğunu okudu.
--- kullanım sözleşmesi ---

hayatımda belki de ilk ve son kez bir kullanım şartnamesini baştan aşağıya, son noktasına kadar okudum. ancak bir bok anlamadım. demek ki bugüne kadar kurduğum bütün programlar ve oyunlar için endişelenmeme gerek yokmuş. hep bürokrasi bunlar.

devamını okuyayım »