punkthesystem

  • 1278
  • 39
  • 14
  • 0
  • dün

2-b sınıf başkanlığı anketi

bu online anketin yapıldığı okul eskişehir toki şehit emre bolat ilkokulu. çocuklara da baktım, o kadar güzeller ki.

tüm gün anket üzerinden, oy oranları üzerinden, isimleri üzerinden epey espri yapıldı.

ne yapsak ki, malum yeni eğitim öğretim yılı da başlamışken bir okula ekşi sözlük kütüphanesi mi yapsak? en azından örgün eğitime dönüldüğünde birkaç kişide gülümseme yaratsak yeter de artar bile.

hukuki olarak nasıl bir problem olabilir; uzman olmadığım için bilemiyorum ama eğer ki destek olan olacaksa ben elimi taşın altına sokmaya hazırım.

edit: o küçücük gibi görünen anketin, güzel bir şeylere vesile olması adına bir laf attım aslında ortaya. ve gelen mesajlar ise birbirinden harika. ben inandım; bir şeyler yapabiliriz gibi geliyor. ama daha önce de belirttiğim gibi bu tip konulardaki resmi sürece pek hakim değilim. eğer ki yardım etmek isteyen olursa beni yeşillendirebilirse çok memnun olurum. somut adımlar atmamız çok da zor olmasa gerek.

edit 2: anket sitesinin sahibi olan yazar; (#113690336) entry'sinde de bahsettiği üzere; 2-b sınıfı öğrencilerine bir teşekkür yazısı yazıp siteye sabitlemiş. bu hatırayı tüm sözlük yazarları olarak o öğrencilere bizler hediye ettik. umarım ileride güzel şekilde hatırlarlar.

ayrıca güzel dileklerini, övgü dolu sözcüklerini ileten tüm yazar arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. ben taşı atan ilk kişi olsam da, teşekkürü tüm sözlük yazarları olarak hak ediyoruz; var olun.

devamını okuyayım »