radioactive cat

  • 1399
  • 77
  • 12
  • 2
  • dün

van'daki muayene sırası rezaleti

küçük parmağı kaşınıyor diye eğitim araştırma hastanesi gibi üçüncü basamak sağlık merkezini meşgul eden çomarlar yüzünden olmasın sakın bu rezalet ?

eğitim araştırma hastaneleri önce aile hekimine gitmiş , orada sağlığına kavuşamayıp devlet hastanelerinde ilgili branş uzman hekimine başvurmuş , orada da çözüm bulamamış hastalar içindir .

bu kademeleri atlayıp direkt üniversite hastaneleri ve eğitim araştırma kliniklerine gelen çomarlar yüzünden gerçekten bu son düzey araştırma hastanelerinin gerçek hak edenlere hizmet veremiyor .

benzer şekilde aile hekimi ve / veya ilgili uzman hekime gitmeden ilaç yazdırmak ve acil olmayan sağlık durumunun çözümü için acil servisleri taciz eden cahiller sürüsü yüzünden de aciller kan ağlıyor .

bu sistem , oy kaygısı ile verilen sınırsız ücretsiz sağlık sigortası , bedavaya hastaneleri sömüren suriyeliler ve cahiller sürüsünün suçu . asıl mağdur ise gerçek sağlık desteğini hakeden hastalar ile bu süreçte hizmet vermeye çalışan doktorlar ve yardımcı sağlık personelidir

aile hekimini atlayıp direkt devlet hastanesine ua da üniversite / eğitim araştırma hastanelerine başvuran hastalara yazacaksın 100 lira muayene ücreti bak bakalım o sıralar oluyor mu ?

devamını okuyayım »
25.11.2018 01:01