radioheadbanger

  • 7232
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

sözlüğün yazarlarına telif ödememesi

ahah ayy yuh ya ne yapış yapış bi yalakalık, yaltaklanma. ne kadar basit, ne kadar sakil ahah neyse.

burada asıl sıkıntı, bunun gündeme bile gelmiyor olması, gündeme getirenlerin de yalakalarca linç edilmeye çalışılması. böyle bir şey söz konusu olabilir, olabilmeli. yoksa kimsenin umrunda olacağını sanmıyorum götü boklu iki kuruşun. işin komik kısmı da, anlamsız bir şiddetle karşı çıkanlar. sanki kabul görse cebinden çıkacak dürzünün de "olmaz öyle şey!!!1" diyor ahahah.

sözlüğün günlük reklam ücretinin 3500 lira olduğu söyleniyor. ayda 100.000 lira kadar bi şeye tekabül ediyor bu da. allah bereket versin temiz para. da, bütün entry'leri de ssg ve eşrafı oturup girmiyor nihayetinde. buralarda bir yerlerde yazmıştım, sözlüğü "sözlük" yapan şey onu kodlamak olmadı, bambaşka insanların entry'leriyle kendini buldu. ssg'nin ya da yeni boss kanzuk'un entry'leri gelmez insanın aklına "sözlük" denilince. bunlar önemli detaylar. "anca giderleri karşılıyoa :((((" edebiyatı neyse de, böyle insanların malmış gibi sallanmadığı, esnaf kafalı, oligarşik yönetimli, şeffaflıktan uzak bi platform olduğu sürece sözlük, bunlar eleştirilebilir, eleştirilmelidir, en azından üstünde durulmalıdır, ihtimal olarak var olmalıdır.

gerçi kendi yaş günü zirvesine bi pasta yaptırmaktan aciz bir yönetimin, beş kuruş para almadan moderasyon yapıp sonra bu açığı yazarlara "bana saygı göster yoksa teatine cevap vermem taam mı ühühü :(((" diyerek kapamaya çalışan birkaç "acayip" "gönüllü"nün, cebinden çıkacakmış gibi kendini paralayan yalaka dürzülerin oluşturduğu bir yer burası, linç girişimlerine şaşmamak lazım da işte, ali rıza bey gibi ben de hala şaşırıyorum.

devamını okuyayım »