radioheadbanger

  • 7096
  • 4
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

80'lerde doğanların yaşlanmaya başlaması

83'lüyüm ben, teorik olarak 28 yaşındayım ama pratikte 29'dan gün yiyorum 3 haziran'dan beri. rock'n coke'ta hissettim bu yaşlanma işini net olarak. bi kere kitlenin %80'inden rahat rahat yaşlıydım. akran aradı gözlerim sürekli.

çogzel kızlar vardı. bakıyosun teni karbon kağıdı gibi. kızı ışığa tutsan arkasını göreceksin. ellerime baktım, tenime baktım; fazla pişmiş tavuk derisi gibi. timsahlaşıyorum. kıtır kıtır. kıyaslayamazsın yani. 1 ay çıksak kızın elini tutsam, eli nasır tutar herhalde. kız 1 kilo pamuk, ben 1 kilo demir. o delikanlılar... 22, bilemedin 23 yaşında. manitasının beni kestiğini fark ediyor, kime bakıyor diye kafasını çeviriyor, beni görünce vücut dili "vazgeçtim bızıklamaktan" diyor resmen. kemikleri oturmuş, omuzları genişlemiş hatta çökmeye başlamış, karakteri yüzünden okunabilen 86 kilo 1.84'lük pislik bi herif var karşısında. aklından bile geçirmiyor. halbuse dalyan gibi fit delikanlı, ama biliyor ki benim içim ağırlaşmış artık, karta kaçmışım, omurgam oturmuş. moby konserinde önümde bir kız vardı beyonce gibi gerzek gerzek dans eden. elleri kaldırmış, kafayı sağa sola çevirip ileri geri oynatıyor götünü. baya bi seyrettim. hani arkadan sokulup bi kolumla belini sıkıca kavrarken diğer kolumu boynuna dolayıp çatır çatır sikmeyi düşünmeliydim sağlıklı bi erkek olarak. ben kızın vücudundaki diriliğe imrendim ya. sırf onunçin izledim. kolu kemikleri eklemleri. boynu bile taze, yuvarlağımsı. hafif balıketli ama sünmemiş kollar. ben ofiste oturup kalkarken bile transform olan optimus prime gibi hissediyorum kendimi. metrobüse yürürken her gün o önümden giden kadınları görüp çıldıracak gibi oluyorum. hiç yüzünü görmediğim kadınların vücudu ne kadar taş olursa olsun yaklaşık kaç yaşında olduğunu o arka silüetinden bilebiliyorum. transform oluyoruz resmen şekil değiştiriyoruz yaşlandıkça. kızların saçları rüzgarla dalgalanabiliyordu, ipince telleri. şimdiye kadar güneş ve meniden başka bir şey değmediği o kadar belli ki. vip tuvaletlerde kocaman aynalar vardı, ışıklandırma falan. elimi yıkarken kazayla aynaya baktım. "bu ne amına koyim ya" dedim. o kadar çok beyazım var ki. bugün berbere gittim, önüme dökülen her öbek beyaz doluydu.

ya bi yandan da düşünüyorum, pratikte 29 olsa da teoride daha 28 yaşındayım. gencim yani. hani tamam vücut bi duraklama devrine girmiş olabilir de, izafi de olsa var bi genç olma durumu. rock'n coke'ta talha vardı yanımda, 84'lü o da. "olm şu çocuklara bak, hayatlarındaki en büyük dert sınıflarını geçmek. insanların onlardan tek ciddi beklentileri de sınıflarını geçmeleri. gencecikler. öpüşürken sikleri kalkıyor. böyle bi hayat. ben de durup durup pazartesi günkü toplantıyı düşünüp darlanıyorum. yaşlanıyoruz galiba. kendimi ii hissetmiyorum :(" dedim. durdu bi, hayatımda tanıdığım en sıkı yazılımcı olarak muhtemelen proses etti kafasında ve "yok be olum. eskidik biraz. o kadar." dedi. "aynen öyle amına koyim ya. doğru diyosun. eskidik." dedim. resmen dilimin ucunda olduğunun farkında olmadığım şeyi söyledi adam.

henüz yaşlanmadık gerçekten. sadece biraz eskidik.

devamını okuyayım »
19.07.2011 22:35