ramos bien

  • 259
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

carlos carvalhal

bu adamın iyi niyetle çalıştığı, melek gibi bir insan olduğu, alışılanın aksine para yemek ün yapmak için değil bir şeyler oluşturabilmek ve katkı sağlayabilmek için didindiği zaten geldiğinden beri belliydi. ama bugüne kadar rerörerö idi, guti nasıl yedek kalır diye isyanlar ediliyordu, portekizlilerin uşağı deniyordu, şimdi malum acı haber alınınca bu adama pozitif bakmaya başlayan bir zahmet siktirsin gitsin.

burası antrenör yetiştirme yeri değil diyen sizdiniz arkadaşım. ne oldu şimdi adamı acıları için siz kabullendiniz? bu adam her yerde her ortamda iyi niyetini gösteriyordu zaten. bu adamın "mücadele" ettiğini görmek için takıma yaptığı "bana yardım edin" minvalindeki konuşmayı mı öğrenmek zorundaydınız ? ulan beşiktaş taraftarı ne emmeye geliyorsun ne gömmeye...

bu yazıyı okuyorsan carlos baba, (ya da tuğkan reyis iletirse sana) sen bize bakma babacım. biz ilk günden baş tacı eder, ilk harekette sileriz adamı. kimseye sabır etmedik bugüne kadar. ama sen yine adamlığından şaşma, bildiğin gibi yap işini. kimsenin maşası olma kimseden medet umma. biz bir avuç kendini bilmez umutluyuz senden ve yapmaya çalıştığın işlerden. her yerinden öpüyorum.

devamını okuyayım »
31.10.2011 13:03