rapper ninja

  • 130
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 ay önce

hiç siklenmeyen bir maç için seri entry giren adam

spor ve sporcunun dostudur. sözlüklerde eksikliği her daim hissedilecek bir cengaverdir de aynı zamanda.

şimdi bu tür arkadaşları, başlığı görüp de hemen eksiyi bombalamasınlar diye biraz yaladıktan sonra kendilerini betimleyeyim, izin verirlerse. izin vermezlerse söylesinler, "betimleme beni" desinler betimlemem. eksi vermeyin yeter ki. bakın bu konuda çok netim, hani olur ya "sözlük dediğin nedir ki, ben inandıklarımı yazarım artı-eksi oy umrumda olmaz, önemli olan insanın karakterinden ödün vermemesi." falan diye konuşanlar, hah işte ben onların tam tersiyim. gayet artı oy alınca seviniyorum falan. bunu bi sindirelim önce, insan her şeyden önce kendisiyle barışık yaşamalı.

bu kardeşlerimiz belli ki bir takıma gönül vermişler ancak o takıma gönül verenlerin sayısı ismail türüt hayranı norveçli sayısından biraz hallice. sempatizanını bırak tanıyanı yok. ama olsun, onlar da maç yapıyor, onların da skorları önemli bu kardeşimizin hayatında. e o hayatta sözlük de var:

başlık: 27 aralık 2011 bingöl-nilüferspor maçı

1. saat 04.00'te başlayacak karşılaşmadır. buradan federasyona sesleniyorum, manyak mısınız lan siz? olsun kalbimiz nilüferspor'la. haydi nilüferler! (böyle de girlband ismi gibi oluyomuş)
yazar: nilüfer4eva

2. maçın ilk 11'leri de belli oldu. nilüferlerimizde hakkı'nın sol açık olarak başlaması yerinde bir tercih olacak kanaatindeyim. hocamız bingöl'ün sağ kanadındaki zaafiyetten yararlanmayı amaçlıyor. heyecan dorukta!
yazar: nilüfer4eva

3. ve başlayan maçtır. haydi çocuklar...
yazar: nilüfer4eva

4. ne yazık ki gol... bingöl önde, dakika 2... hakkı kendi kalesine attı.
yazar: nilüfer4eva

5. inanılmaz şeyler oluyor, hakemin bingöllü oyuncuları adeta kanatlarının altına almasıyla bingöl 2-0 öne geçmiştir. hakkı güzel çalımlarla ceza sahasına girip kaleciye aşırtma bir pas vererek golü attı yine bingöl adına. hiç olmazsa futbol literatüründe kendi kalesine atılan en güzel golün tarafı olarak tarihe geçtik.
yazar: nilüfer4eva

6. hakkı'dan hat-trick geldi. gerçekten yazık...
yazar: nilüfer4eva

7. saha karıştı, hocamız hakkı'yı köşe gönderiyle kovalıyor.
yazar: nilüfer4eva

8. siktiğimin maçıdır. bana ne amına koyim nilüfer'den hakkı'dan?
yazar: ani çıkışlarla puan toplayan adam

başlık: ani çıkışlarla puan toplayan adam
15. sözlükteki ifade özgürlüğünden bihaber yazarımsı.
yazar: nilüfer4eva

başlık: nilüfer4eva
4. sanal alemin en gay nickine sahip kendisi.
yazar: ani çıkışlarla puan toplayan adam

başlık: ani çıkışlarla puan toplayan adam
16. orospu çocuğu. zaten yenildik aha bi gol daha oldu!
yazar: nilüfer4eva

...

oluyor böyle şeyler yani. olmasın. bırakın isteyen istediği müsabakadan haber versin. onlar da can. galler'de yapılan çim kayağı yarışmasından bile sözlüğe bilgi aktarmak isteyenler çıkıyor. helal olsun diyorum ben valla.
bu arada 'adam' dedik başlıkta ama, yani malatyaspor'un gol haberini müjdeleyen serap isimli birini düşünemedim, hayalimde canlandıramadım. o yüzden.

başlık: 27 aralık 2011 bingöl-nilüferspor maçı

9. hocanın yanlış mevkide oynatması konusu istemediğim bir biçimde sonlanmış maçtır. yine de malzemecisinden başkanına bütün nilüferspor takımının tekvücut tekyürek olup maçtan sonra beni duşlarda linç etmesi bu büyük camiaya yakışmadı bence.
yazar: hakkı

devamını okuyayım »
29.01.2011 02:57