re login

  • 1252
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4 hafta önce

recep tayyip erdoğan

tuzla'da şifa mahallesinde kısa süre önce yapılmış ve oturuma açılmış olan kiptaş konutlarında oturuyorum. bu sabah apartmanın kapısında bir yazı gözüme ilişti. yazıda diyor ki;

sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan kazlıçeşme'deki mitinge katılacaktır. mitinge iştirak etmek isteyen kişiler için servis kaldırılacaktır. katılmak isteyenler bilmemne günü saat bilmem kaçta site önünde bulunmaları yeterlidir.

zaten daha önceden de çeşitli şekillerde öğrenmiş olduğum "mitinglere otobüslerle adam taşıyorlar" gerçeğini bir defa da kendi gözümle görmüş oldum. sayın başbakan'a sormak istiyorum;

nereden geliyor bu değirmenin suyu?

tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmem düsturunun altında yatan gerçek bu mudur acaba? bir de kalkmış kemal kılıçdaroğlu'nun dürüstlüğünden bahsediyor. her mitingde temcid pilavı gibi "kemal bey parti başkanlığı için aday olmayacağım diyordu, aradan 24 saat geçti adaylığını koydu. bu mudur dürüstlük?" diye konuşuyor tutunacak başka bir dalı olmadığı için.

kürsüye çıkıp vaad vermek, elindeki güç ile insanları oraya buraya taşımak, cebinden harcamadığı için susuz köye çamaşır makinesi yardımı yapmak kolay. önce sen bir işsizlik sorununu çöz, 10 bin tl ile geçinemediğin halde 500 tl'ye geçinmeye çalışan emeklinin yerine bir koy kendini.

şifa mahallesi nere, kazlıçeşme nere merak edenler için;

devamını okuyayım »