red baron

  • prezentabl (592)
  • 629
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

mahmut uslu

22/05/2005 star tv, telegol programı:

serhat ulueren - sayın uslu şampiyonluğunuzu kutluyoruz. ancak son bir soru: daum ile tamam mı devam mı?

mahmut uslu - efendim bakın biz demokrat bir kulübüz, fenerbahçe'de demokrasi vardır. dolayısıyla başkanımız ne derse o olur (!). bu konudaki kararı da başkanımız verecektir.

hem "demokrasi" hem "başkanımız ne derse o olur"

bravo. bir de lafa ders verir gibi sinirli ve "efendim bakın" diye başlaması yok mu.

***

ülkerspor antrenörü ergin ataman'ın fenerbahçe tribünleri önünde yumruk sıkarak "nasıl yendik ama" hareketi yapması üzerine koridorlarda mahmut uslu tarafından tokatlandığı iddia edilmiştir. konuyla ilgili fikri sorulan mahmut uslu "kimse fenerbahçe'ye yumruk sallayamaz. o yumruk inecek. kendisini soyunma odasında dövmedim ama peşinden giderek haddini bildirdim. dövseydim de haklıydım zaten" cevabını vererek kadıköy'de 4-3 biten maçtan sonra beşiktaşlı futbolcuları alkışlarla uğurlayan fenerbahçe taraftarından öğrenmesi gereken çok şey olduğunu göstermiştir.*

ergin ataman'ın tribünlere yumruk göstermesinin bir antrenöre yakışmadığı doğrudur. ancak bunun cezasını vermek bir yöneticinin görevi değildir. herkesin kendine karşı işlenen suçu cezalandırarak kendi hukuk sistemini tahsis ettiği mafya usulunu benimsemişse onu bilemem tabii.

antipati, kavgacılık ve her zaman üste çıkma konusunda halil üner mi önde mahmut uslu mu karar veremedim.

devamını okuyayım »
23.05.2005 12:32