retall

  • 457
  • 8
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

samsun'da şehre inen domuzu taşlayan insanlar

görüntülerdeki domuzla alıp veremediklerinin ne olduğunu merak ettiğim aptal erkek topluluğunun* * -ki bunlar yaklaşık 30 kişi- yüksek ihtimalle yiyecek bulamayan ve yiyecek bir şeyler bulmak için şehre inen domuzu öldüresiye diyeceğim ama zayıf kalacak anasını avradını ..kmek suretiyle canından etmeye kastetmiş hallerini gözler önüne sermektedir.

korkunç düzeyde cahil bir ülkede yaşıyoruz, allah'ıma kitabıma devasa cahil bir ülkede yaşıyoruz. domuza domuz kadar taş atıyor adam, taş lan koskocaman taş, taş! kafasına isabet almaya çalışıyor mahlukat! neden? şehre inmiş çünkü. lan size mi saldırdı bu hayvan, saldırsa bile ne yapabilir lan sana en fazla? getir bıçağı ne lan? niye kesiliyor hayvan durduk yere?

diyelim ki müslümansın, ne alakası var lan senin bu yaptığının müslümanlıkla? kitapta domuz bulduğunuzda ona hayatı dar edin, gerekirse öldürmek için her yolu deneyin mi yazıyor? dar ağacına assaydınız keşke! müslümanlıkta sadece domuz etini yemek yasak. "domuzlara ölüm" gibilerinden hiçbir şey yazmıyor ve yazmaz da. hayvansever olmak müslümanlığın en önemli kurallarından biri çünkü. seni domuzu öldürmeye bu denli teşvik eden şeyi merak etmiyor değilim.

entry'i hazırlarken ettiğim onlarca küfrü buraya yazmamaya özen göstererek sözlerime bir özlü sözle nokta koymak istiyorum.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

devamını okuyayım »
19.01.2015 00:01