rhizoma

  • 1966
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

rusya'yı yok edecek müthiş stratejik plan

rusya'yı türk topraklarına katabilecek müthiş bir taktik.

öncelikle ukrayna'lı bir şirket buluyoruz. elimizde 50 milyar dolarlık deri olduğunu ve çok ucuza vereceğimizi söylüyoruz. sözleşme imzaladıktan sonra 10 adet gemi kiralıyoruz. ilk 2 gemiye şüphelenmesinler diye deri yüklüyoruz. kalan 8 gemiye ise askerleri bindiriyoruz ve sinop limanından hareket ediyoruz. ukrayna topraklarına gelince 2 gemideki deriyi tırlara yüklüyoruz, diğer gemilerdeki askerleri ise otobüslere bindiriyoruz. kiev şehrine doğru yola çıkıyoruz. 00:30'da tırlardaki deriyi şüphe çekmemek ve dikkatlerini dağıtmak için kiev'e indiriyoruz. onlar deriyi indirirken kalan askerler moskova'ya giriyor.

harekat 1

ruble ve petrol fiyatlarındaki düşüşün şokunu üzerinden atamayan ruslar gece uykusundayken; kazakistan'a 10 uçak dolusu asker gönderiyoruz. askerler kazakistan üzerinden rusya'nın tam merkezini, moskova'daki askerlerimiz ise moskova'yı geniş çaplı tahribata başlıyor.

harekat 2

rus halkı ve kızıl ordu henüz olayların farkına varamadıkları için ve uykuda olduklarından dolayı gizlice askeri üslerini ve silahlarını ele geçiriyoruz. sabah 08:00 sularında rusya haber kanalından ''yeni türkiye'ye hoşgeldiniz'' mesajı yayınlıyoruz.

stratejik plandan sonraki rusya.

toplamda 17.075.389 km2'lık bir yüzölçümü ülkemize ekleniyor ve dünyanın en geniş topraklı 1. ülkesi oluyoruz.

edit: amacımız biraz gülmek ve eğlenmekti. emeği geçen herkese teşekkürler.

devamını okuyayım »
12.12.2014 21:09