rowt

  • 247
  • 6
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

sezgin tanrıkulu

chpliler tarafından değil, hdpliler tarafından savunulan chp milletvekili. mustafa kemal atatürk'ün kurmuş olduğu partide genel başkan yardımcılığı ve istanbul milletvekilliği yaparken, cizre-sur-yüksekova operasyonlarında; devletin güvenlik güçlerinin mermi kovanlarını toplayarak katliam yaptığına dair rapor hazırlamıştır. ancak pkk'nın döşediği 57 ton patlayıcıdan bahsetmemiştir.

wikileaks belgelerine göre tr705 kod adına sahip bir amerikan ajanıdır. bu sebeptendir ki devletin zararına olan her uygulamada kendisi ön safta yer almaktadır. kılıçtaroğlu'nun klasörlerinin kaynağı, mlkp-dhkpc flamalarının altında yürüyen milletvekilleri, pkk paçavralarıyla cenazelere katılan chp genel başkan yardımcıları, belirli bir programla değil adeta bir emirle ve tek bir yerden yönetildiği bariz olan parti vs... bu saydıklarımın hepsini bir araya getirdiğinizde aklıma tek birşey geliyor: mustafa kemal atatürk, şuan hayatta olsa chp genel merkezinin önüne 300 tane darağacı kurdurur muydu kurdurmaz mıydı? cevabı zaten biliyorsunuz.

sihalar hakkında söyleyebileceğim tek birşey var. nasıl ki istanbul'un fethiyle derebeylikler yıkıldı ve şahin topları sayesinde çağ atladı tüm dünya, işte bu sihalar sayesinde de gerilla taktiği çok ama çok ağır bir darbe yemiştir. hali hazırda baskına giden terör örgütü mensupları, baskın esnasında veya baskın dönüşünde bu sihalara yakalanıp imha olmaktalar. iha ve sihaların sayısında artış, görüntü kalitesi, havada kalma sürelerinde meydana gelen iyileştirmeler; tüm bunların hepsi terör örgütü için çok büyük bir handikap. o yüzden de örgüte yakın kişilerden bu denli fazla ses çıkıyor.

son olarak atatürkçülere seslenmek istiyorum. biz akpliler gibi koyun değiliz, kafanızı kullanın ve doğruyu yanlışı ayırt edin. chp, atatürk'ün partisi değil artık. baykal sonrası dönemde radikal solcuların arka bahçesne döndü. bu ülkenin omurgası da , dikişi de biz atatürkçüleriz. varsınlar faşist desinler, varsınlar gevur desinler, varsınlar ulusalcı desinler ama terörist demesinler. ecevit taklid yapan kuzu kılığındaki çakallara, kod adı belli amerikan ajanlarına, askerimiz polisimiz şehit düştüğünde göbek atacak adamlara oy vermeyin. az daha sabredin.

devamını okuyayım »
13.09.2017 09:54