ryan shawcross

  • 255
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

arda karaböcek

muhtemelen sorsanız kendine "basketbol yorumcusu" demeyecek, sadece amatör olarak basketbol muhabbetleri yapıp internete yükleyen ve belli bir izleyici toplamış kişi.

kendisinin nba bilip bilmediğini tartışırsınız eyvallah da, ulan adam oturup yarım saat analiz kasmıyor ki zaten. genelde kaan kural'a sorular yöneltiyor, nadiren kendi fikrini de ekliyor gayet normal olarak. ihsan bayülken'e falan benzetilebilecek herhangi bir yönü olsa gam yemeyecem.

öyle komik eleştiriler geliyor ki bu işi tamamen amatörce, eğlencesine yapan bir adama; yok tekleyerek gülüyormuş, yok saç stili olmamış. hani mevzubahis kaan kural 10 yaş falan genç olsa ona da "gülüşü noel babaya benziyor, çok bilmiş itici tavırları ve konuşma tarzıyla sinirimi bozuyor" falan diye saydıracak aynı tipler eminim bundan, sadece adam yıllardır bu işi yaptığı ve kendini kabul ettirdiği için bir şey diyemiyorlar artık, hatta tam tersi karşısında esas duruşta soru sorulacak yarı-tanrı olarak görmeye başlamışlar. türk spor kültüründe bu işin hiçbir zaman ortası yok çünkü malumunuz. birisi ya türkiye'nin en iyisidir, ya katlanılmaz davarın tekidir.

kendisi yorumları okuyor mu, okuyorsa ne kadar önemsiyor bilemem ama ben kendisinin adına üzüldüm şahsen, şurda türkiye'de eşi benzeri az bulunan güzellikte basketbol sohbetlerini tamamen amatörce yapıyor yıllardır, tek gelen abidik gubidik eleştiriler.

devamını okuyayım »