sadcrocodile

  • 148
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

ilişkide erkek kızdan en az 15 yaş büyük olmalı

bu mantıkla erkek hep 34 olmalı çünkü tecrübe sahibi bir insan şöylebir kanıya varmış.

bu örnekten, yani 19-34 üzerinden yola çıkarsam;
hayatın acımasız gerçekleriyle daha fazla yüzleşmiş, ağlamayı, sızlanmayı bırakmış bir erkek ve henüz o erkeğe göre çok daha masum bir kadın var.

erkek için: feleğin baş döndüren çemberinin içinden, fırtınalı okyanuslardan; saflığa, masumiyete, daha dingin sulara bir kaçış olabilir. (şarkıyı yazan insan 65 yaşında.)

kadın için: henüz kıyısında yüzdüğünü bildiği okyanusun fırtınalı günlerini görmüş, dalgalarla mücadele etmiş, saçına sakalına az da olsa ak düşmüş bir uzakyol kaptanı.

çok fazla irdelemeden, iki taraf için de kulağa karlı bir ilişki gibi geliyor. ancak toplumsal normlardan veya başka tatminsizliklerden(erkeğin nispeten duygusuzluğu, kadının bir çok konuda özellikle cinsellikte tecrübesizliği vs.) dolayı, ne kadar sürdürülebilir bir ilişki olduğu meçhul. sonuçta felekle yoğrulmuş kadının artıları da azımsanamaz. yoğrulmamış erkek ise neye yarar bilmem. yani erkek 19 kadın 34 ise, olsa olsa fuckbuddy olurlar ötesi ütopya olur.

peşin edit: hayatın, kimi hangi yaşta ne kadar olgunlaştırılacağı bilinmez. ancak akıl yaşta değil baştadırcılar da unutmasın ki; çoğu zaman aklı başa getiren de yaştır.
ve evet istisnalar kaideyi bozmaz.

devamını okuyayım »
22.03.2017 20:06