sadeness

  • hippi (428)
  • 562
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 ay önce

fifty shades of grey

kitabı okumadan izlediğim film.

bende diğer izleyen arkadaşların belirttiği gibi bol kadınlı bir sinemada izledim. film boktan burası kesin. cast iyi. esas kız harikulade, bayıldım, iyi de oynamış. eleman bizim kadınlarımızın bir çoğu için "o kadar da şey değil yaa" diyeceği bir tip ama karaktere uygun, yakışıklı ve sert. şunuda belirtmek gerekir ki esas kız kadar iyi oynayamamış. müzikler güzel, hoş.

--- spoiler ---

filmde bence en eksik kalan taraf, pornoya bağlayamaması. evet evet film bu beklentiyi yaratıyor. aha geliyor çatır çatır sahneler diyorsun ama ı-ııh yok yani. en fazla elleri, gözleri bağlayıp göte kırbaç. bu mu bdsm. geçiniz. madem bu kadar beklenti yaratıyorsun o veya bu bir sonucu göstermen lazım. ama yok. filmde bir sonuç bile yok. bir anda hiçliğe karışıyorsunuz.

eleman biraz uçlarda* ama anlaşılabilir bir durumu var. bu bir şeylerin yetmemesi duygusunu iyi biliyorum.

--- spoiler ---

filmin en güzel yanı sıkıcı bir sex hayatı olan yurdum insanının cinsel yaşamlarına kısmen renk katabilecek, farklı denemelere esin kaynağı olacak olması. bu açıdan sevindirici.

bu filmin devamını çekebilirler. gerçi bu kadar eleştiriden sonra çekmeye şevkleri kalır mı bilinmez ama devamı gelecekmiş gibi biten bir film.

sinemada izlemeye değmez. sonra evde izlersiniz işte. ha bu arada filmde öyle acayip sahneler yok onu söyleyim. bildiğimiz erotik film sahneleri işte en fazla.

kıza bayıldığımı söylemiş miydim. çok tatlıydı lan. memesi yok diyenlere inanmayın, çokta tatlı memeleri var. yüzü de çok naif ve güzel.

devamını okuyayım »
14.02.2015 03:21