safkanbirey

  • 410
  • 11
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

22 ekim 2019 soçi görüşmesi basın açıklaması

bazı arkadaşlar kıt galiba, 30 km derinliğe teröristler ötelenecek, 10 km derinlikte ise gözlem için devriye yapılacak.

adam ekşide yazar olmuş ama okuduğunu anlamaya kafası yetmiyor, teröristler 10km uzakta olacak diyor... nasıl yazar olmuş ilginç doğrusu.

tavizler verilerek harekatın nihai amaçları silahsız masa başında gerçekleştirilmiş gibi, nihayetinde dış politika oyun içinde oyunun olduğu ve herkesin birbirine her fırsatta kazık atabilme potansiyeli olduğu bir ortamdır. 30km derinlikte tüm teröristler güneye ötelenip suriyeliler oraya yerleşmeye başlarsa harekat amacına tam anlamıyla ulaşmış diyebileceğiz,şimdiden zafer yada yenilgi denecek bir durum yok. kağıt üstünde fena değil.

bazı arkadaşlar da sanki fetih yapmışız da bu toprakları suriye rejimine geri vermemiz çok kötü bir olaymış gibi aptal bir sanrı içindeler, teröristleri sınırımızdan atmamız için yaptığımız operasyonda bile tüm dünya sanki soykırım yapmışız gibi aptal bir tepki içine girdi bize karşı, suriyede fetih yaptık artık çıkmayız ehehhe falan de bakalım neler olacak sonra. bırakın pis arabın toprağı arapta kalsın ben cumhuriyet sınırları içerisinde huzur istiyorum artık.

devamını okuyayım »