sahipkiran

  • 271
  • 4
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

cyberpunk 2077

platin kupa kasanlara bi tavsiye. ben yandım siz yanmayın tavsiyesi *

v for vendetta diye bi trophy var malum. ikinci kalp ile canlanıp seni öldüreni öldür şeklinde absürt bi iş.

max level olan 50’ye geldim, şimdi baştan başlamam lazım ya da eski save ‘lerimden devam etmem lazım o kupayı kazanabilmek için.

spoiler sayılır mı bilemedim yine de koyayım.

--- spoiler ---

spoiler olabilir !!!
--- spoiler ---

kupa için gerekli olan,
second hearth (ikinci kalp) denilen zımbırt siberkasaplarda satılıyor ve fiyatı 42.000 dolar. kullanabilmek için ise vücut (body)’nin en az 16 olmasını istiyor.

perkler resetlenebiliypr ama attiributes’ler (body, reflex vs) kesinlikle resetlenmiyor.

level 50’de benim body 11 ‘de kaldı.

erken fark etseydin stratejim şu olurdu. attiributes pointleri biriktirirdim harcamazdım. body’i 16 yapabilecek kadar biriktirince de önce save edip sonra body 16 yaptıktan sonra gider o kupayı alırdım sonra save ettiğim oyuna geri dönerdim.

--- spoiler ---

spoiler bitti !!!
--- spoiler ---

edit: ulan takemura ulan. taaaa anasının nikahında kalmış search and destroy görevi meğer adamı kurtarmak gerekiyormuş. bi de gizli görev gibiymiş anasını satayım. ben de hiç takemurayı kurtar gibi bi seçenek çıkmamıştı. direkt tüymüştüm o binadan. şimdi level 24 save’ime dönüp baştan oynamam lazım püfff.

edit2: 156 saatin sonunda %100 bitirerek platin i aldım. gizli sonu yapmadım henüz platine etkisi yok doğal olarak gizli adı üstünde *

ufak bi ipucu daha panamli sonu bitirdikten sonra otakayıttan devam edip ama bu defa bedenimizi johnny’ye vererek de bitirebilirsiniz. ama diğer sonlar işte geridönülmez noktadan en baştan başlamanız gerekiyor sanırım.

ayrıca bariz bi şekilde panam ve aldecaldolu sona daha çok emek harcamışlar oyna oyna bitmedi aq. en güzel sondu bence.

devamını okuyayım »