sakabilmemneyi

  • 3537
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

recep tayyip erdoğan

adamın kaçak göçek arsalara yaptırdığı villalarda keyif sürmesine izin vermediler ya. bir hafta urla, bir hafta çatalca, bir hafta çamlıca. sen bilmem kaç senedir siyasetin içinde ol, gözün mutluluktan ışıl ışıl sana gelen teklifler karşılığında bir kaç villayı yaptırıp sana versinler, kızın-hanımın havuzların biçimine kadar hevesle işin içinde olsun, oğluşun-kardeşin gemicikleri ile ticaretin ardından bir iki soluklanmak istesin ama bir türlü rahat vermesinler.

muhtemel olarak villalar falan, bu türden mal varlıklarının üstünde olmama sebebi de hediye olmasıdır. çamlıca kısıklıdaki villaların da dahil bir kaç iş adamının hediyesi olduğuna dair iddialar var. yani burada neden mal varlığında gözükmüyor demeyelim, sonuçta etrafımızdaki çoğu esnaf da direkt muhatap olarak kendilerini alıp götürmesinler diye işyerlerini başkalarının üstüne yaparlar. recep usta'nın da muhtemelen bu kendisine ait olduğu iddia edilen villalar başkalarının üstüne, yoksa şu zamana kadar bunca kavganın ardından kayıtların ortaya çıkmaması bundandır.

he ne diyordum; garibim o kadar çalış malış sen bir gram keyif yaptırmasınlar sana. ne çektin be usta? zaaaaa.

umuyorum aile imparatorluğunun altını üstüne geldiği anı görecek o allah'ın mutlu ve şanslı kullarından biri olacağım. başka da bir şey istemem, aksi olursa da bu halk zaten ezilmeye, sürülmeye alışık pek dokunmaz zaten onlara. ha sen yularından tutmuşsun ha başkası. öte tarafı düşün sen, ayık ol.

devamını okuyayım »
27.01.2014 01:10