salemtheservant

  • prezentabl (588)
  • 540
  • 3
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

the walking dead

güzel bir bölüm ile sezona ara vermiş dizidir.

--- spoiler ---
-hörşıl reizi niye öldürdünüz lan allahsızlar ? suratına nur indiğini görünce zaten anladım ben gavırnır denen lalenin herifi öldüreceğini.
hatta ilk darbeden sonra da umudumu hep korudum lan dizi bu belki diker bicerler birşeyler olur yaşar dedim ulu baytar herşıl reiz lakin o.ç geri geldi yarım kalan işi bitirdi.

- gavırnırın baldızından da hep bir hamle bekledim " yanlış yapıyor böyle olmamalı " diyerekten tankcı elemana veya vali efendiye arkadan bir headshot çeksin ama nerde onda o yürek sayın suserler ?

- ikiz bebelerin seri katil olduğunu gözümüze soktu yönetmen abimiz artık o bölümde soru işareti kalmadı, bu da demektir ki carol hanım kızımız geri dönecek. hem de yaptığı fedakarlıkla gönüllerde taht kuraraktan.

- rick nasıl validen dayak yedi onu da anlamadım. normalde valinin içinde çevirirdi.. vali bize ilk lanse edildiğinde fiziksel gücü aktif olmayan ama kurnaz, millete birbirini kırdıran onları kullanan bir adam rolünde sunulmuştu ne zaman ricki hacamat edecek hale geldi? rick bi kurşun sıyırması ile validen dayak yer hale geldiyse demek ki adam hakkaten yumuşamış.

- vali daha acılı bir sonu hak ediyordu, içimizin yağlarını eritmesi lazımdı ama olmadı.

- daryl abi de o tankcı piçe sıkmasaydı affetmeyecektim kendisini. ama kendisinden bekleneni yaptı verdi böğrüne.

uzun bir bekleyiş olacak sıradaki bölüm için...

--- spoiler ---

devamını okuyayım »