sallyciguly

  • mülayim ama sempatik (538)
  • 657
  • 8
  • 1
  • 1
  • bugün

ekşi sözlük kızları nasıl sevişir

hahahaha, tüm sözlük kızlarıyla a'dan z'ye seviştiği 2 yıllık araştırmasını tamamlayıp, tezini kaleme almış. kimi zamam çok acılar çekmiş, kimi zaman mutlu olmuş, kimi zaman idare etmiş ama hiç fantastik süper bir deneyim yaşamamış bağzı sözlük yazarlarının beğenmediği durum. tüm deneyimlerinden, gözlem ve deneylerinden, eli çenesinde "yoo yoo hiç de öylee çatıır çutur değilmiş" sonucunu çıkarmışsa bilimsel bir araştırma diye saygı duyacağım.

ya da merak etmiş, merak ettiyse anlarım hani. evde köşesinde oturmuş tırnaklarını yerken, başını iki yana sallaya sallaya, yanaklar kızarmış, "yiii icibi sizlik kizliri nisil sivişiyi yiii, hihihi, iy annem gilmidin donumu tipliyim" ise yeaa derim tatlış. umarım birgün olur diye dua bile ederim yani. safça duygularla güdülerini dizginlemeye çalışıyor.

herhalükarda, hepimiz şu an size hayır ben iyi sevişiyorum, sözlük kızı, türk kızı iyi sevişiri ispat etmek istiyoruz. sıraya girdik, izdiham yaşanıyor. hayır önce ben kendimi ispatlamak istiyorum, yooo lütfen bu onuru bana bırak. hayır hayır eminim hepiniz çok iyi muhteşem sevişiyorsunuzdur ama lütfen ben göstereyim diye tartışmalar yaşanıyor.

habire kız düşürürüm belki diye niye başlık açıyonuz oğlum o zaman o kadar kötüyse. hemen dayamayın mesajı, 3. mesajda aa yanlız mı yaşıyorsun? eee görüşelim bigün? hasta mısın? çorba yapayım. aaa temizliğe yardıma geleyim istersen diye eve kapak atmaya çalışmalar. olmuyorsa hala seks imalı mesajlar, en sonunda gerçekten seks dünyanın en gözöl şöyö yanlış anlama lütfen. seks olayını abartınca da ve hala da olmuyorsa hemen kezban. ya yani anlamıyorum bu kadar doğal şeyi yani türk kızları hödö hödö ! ya canımdan bezdirdin birader. senle de seks yapmak zorunda, konuşmak zorunda değiliz yani. yani rahat, modern, seksi özümsemiş, çatur çutur sevişen her aklı başında zeki kız senle sevişmek zorunda değil. seninle sevişmek için de ölmüyor. zaten tercih etmeyince kezban, zaten kan veriyor gibi sevişiyordur. benle sevişmedi kesin bok gibi sevişiyodur zaten. yoksa neden benle sevişmesin. istemediğinden olabilir mi canım?

bir de kendi performanslarınızı kıza mal etmeyin çocuklar. kıs belki de acayip bi şok yaşadı o an ve böyle biran önce bitse de gitsek diye bekliyo da olabilir. ya da böyle artık ısrarın bitsin, kurtulsun diye amaann kabul ediyom demiştir. ya da senin ilk deneyimin filandır bi türlü becerememişindir, ayy yaa seks muhteşem bişi olmalı, böyle bişi değil, sanırım kızdan kaynaklı ya. yoksa neden olsun.

biraz anlayın birbirinizi, toplum olarak bu konuda kadın erkek hepimizin eksiklikleri, tabuları, kafalarında kıramadığı şeyler var. iki tarafında hücrelerine kadar kodlanmış bazı yargılar, kurallar var. bazen kadınlar sırf erkekler ne der diye bile istedikleri bazı şeyleri yapamıyor. sonra aaa erkekler bunu istiyomuş diye cesaret ediyorlar siz orada burada anlatıyorsunuz. kadınları utandırmayın bence destek olun, anlayışlı olun, aptal aptal hem seks istiyorum hem de yapana orospu diyorum. seks yapıyoruz oğlum değer vermiyorum kafalarından çıkın önce. bir de seks birbirini tanıdıkça güzelleşebilir bazı kadın için. öyle ilk gece hemen üzerine hayvan gibi saldırayım hem de güzel seks bekleyeyin o 3 dk da. hem de sonra aramayayım. ya bazen ertesi gün aramama sebebiniz acaba içinizde bir yerlerde, gerçekten kötü seks yaptığınızı bilmeniz mi merak ediyorum. "ayyy yüzüm yook valla, arıcam ama."

devamını okuyayım »
05.09.2016 10:33