salvador price

  • 123
  • 4
  • 3
  • 0
  • geçen hafta

içerde

ya güzel kardeşim her hafta gelip gelip diziyi boklayıp senaryoya laf atmak bu kadar mı hoşunuza gidiyor anlamıyorum ki. nasıl bir fantezi dünyanız var lan sizin?

haftada bi tane dizi izliyoruz, bi de sözlükte dönen muhabbetlere düşüncelere bakalım diyoruz her hafta yine karşımıza siz çıkıyorsunuz arkadaş. dizi artık ilk 13'ün sonuna yaklaşıyor amına koyayım beğenmiyorsanız hala neden izliyorsunuz lan? izlemeyin kardeşim size zorla mı diziyi izletiyorlar? siz tv eleştirmeni misiniz? beğenmediğiniz bir şeyse izlemeyin 10 bölüm olmuş artık hala beğenip beğenemediğinizi de mi anlamadınız? mantık hatasıymış, tahmin edilebiliyormuş, vır vır vır her hafta beyin bulandırmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz.

sayın ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi, ya siz hiç mi diğer türk dizilerine bakmıyorsunuz? saçma sapan, entrikalı, bol bol boş bakışma sahneli boş boş diyalogların egemen olduğu dizilerden sonra hala bu diziye nasıl çamur atabiliyorsunuz? allah aşkına şu başlığı terk edin abicim. izlemek zorunda değilsiniz bu diziyi, size tavsiyem izlemeyin de.

tanım: şu an türkiye'de yayınlanan diziler arasında benim gözümde açık ara en iyisi.

devamını okuyayım »
15.11.2016 01:00