samichbacktash

  • 204
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

metro elektronik

türkiye'de en kötü hizmet veren şirketlerden biri.sakın ha sakın bulaşılmayın abicim.

pc gold ve metro elektronik kuruluşlarından size uyarımdır sakın ha sakın birşey almayın. gold'un elektronik servisliğini yapan metro elektronik kadar ucuz, kalitesiz, insanlarla adeta dalga geçen bir firma daha görmedim. bundan sonra da her yerde anti propagandasını yapacağım.

kardeşimin 1 küsür milyara aldığımız nokia telefonunda garanti süresi içerisinde donma ve tuş basmama sorunuyla karşılaştık. nokia club'a gittim. bu telefonun nokia garantisinde değil ithalatçı firma garantisinde olduğunu aldığımız yere gitmemizi söyledi.eskişehir neo avm'deki gold'a gittim. durumu sorduğumda, bu telefonun metro elektronik tarafından ithal edildiğini ve onun garantisi altında olduğunu söylediler. telefonu teslim ettim garantiye veriyorum diye.

aradan 20 gün geçti arayan soran yok, biz aradık, çıkan görevli ben bilgi alayım döneceğim size dedi, dönmedi. 1 ay geçti yine aynı şey. sonra aynı telefonlar bir daha ve bir daha. 5-6 sefer biz aradık yine cevap yok. "45-50 iş günü" sonra gittim gold'a dedim böyle böyle.. sizi tüketici mahkemesine vericem, para iadesi istiyorum dedim. mırın kırın ettiler falan bişi diyemediler. ben tüketici mahkemesine başvurduktan sonra, adamlar hiç bir şey söylemeden kargo ile göndermişler telefonu. avukatları daha sonra aradı vazgeçin falan diye, tüketici mahkemesinden de bu cihaz bizi aşıyor bu fiyattaki bir davayı gidip sanayi ve ticaret müdürlüğü aracılığyla açacaksınız dediler.
bi süre sonra da telefon geldi tüketici kurulundan, gönderdikleri telefon yeniymiş!! diye. biz de artık bıktığımızdan iyi o zaman dedik ve bugün aldık açtık telefonu. üstüne ekran ve kamera koruma bandını yapıştırıp uydurma bir kutuya koyup dalga geçer gibi göndermişler bize. açtığımızda ne görelim başkasının kullandığı telefonu göndermişler. telefonda başkasının özel fotoğrafları mp3'leri falan var. ben böyle karaktersiz bir hizmet görmedim. hadi bari bu naneyi yiyeceksiniz format atın gönderin telefonu en azından. aylar önce çekilmiş milletin şahsi fotoğraflaryla göndermek hiç bir hizmet anlayışına sığmaz. biz aradığımızda yetkili biri çıkıp "sen o telefonun üstüne su iç, vermiyoruz telefon falan" dese hadi eyvallah diyeceğim ama telefonlara cevap verebilecek kapasite ve karakterde bir çalışanları bile yok.

devamını okuyayım »
09.07.2011 20:23