sampiyonadam

  • 5589
  • 21
  • 4
  • 0
  • evvelsi gün

tolgay ali arslan

1.5 yıl önce 450 bin euroya transfer olmuş ve 1 yıldır sakatlığından ötürü oynamamış. buna rağmen transferi için beşiktaşlılar ancak 7-8 milyon euroya fit olurmuş. futbolcu futbolcu değil sanki cumhuriyet altını, yattığı yerden değer kazanıyor. bence bunu bir sene daha yatırın, biraz daha değer kazansın 15-16 gibi satarsınız. 7-8 milyon euro şu anda az, hazır dolar artıyorken bi sene daha demlemekte fayda var.

edit: asdasfasdasfgh şimdi de pogba transferinden daha zor olarak nitelendirilmiş. bence artık zirvede bırakın bu muhabbeti, daha devam ederse sonu nereye varır kestiremiyorum.

edit 2: evet oğuzhan da 500 bin euroya geldiği için onun da değeri 2 m euro olması lazım. bu entryden bunu çıkarıyor olabilmeniz ne harika. oysa oğuzhan geldiğinden beri hiçbir şey oynamadığı sakat olarak yattığı, bu sene ligde 9 gol atmadığı için değerini artırmış olamaz. tolgay gibi golleri ve asistleriyle takımının kazandığı şampiyonlukta pay sahibi olabilseydi oğuzhan için 8-10 milyon istemekte haklı olabilirdiniz evet. bi de şu donk'a 2,5 verdiyseniz buna on yüz beş milyon vermelisiniz kafası da harika. o zaman siz de tabata'ya 8 milyon vermiştik deyip yapacağınız transferlerin değerini ona göre biçin arslanlarım.

evet donk'a 2.5 verdik ve bundan sonraki bütün transferlerimizi donk'a 2.5 verdiysek'e göre yapacağız. mesela 8-10 milyon değerinde iyi bir futbolcu bulduk tam transfer edeceğiz o da ne. "donk'a 2.5 vermiştik." o zaman bu oyuncuya 20 vermeliyiz. ya da 1.5 milyon euroya yedek kalmayı sorun etmeyen iyi bir rotasyon oyuncusu bulduk tam almaya niyetlenirken o da ne. "donk'a 2.5 vermiştik." o zaman bunu 5'e almalıyız olacak. maalesef galatasaray artık futbolcu transfer ederken "donk'a 2.5 vermiştik" para birimini kullanacak. bundan sonra ucuz transfer yok galatasaray'a.

podolski'ye de 2.5 vermiştik ama siktir et bunu görmezden gelin. donk önemli.

devamını okuyayım »
28.05.2016 15:20