sana ne oluyor avukati misin

  • 214
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

9 haziran 2017 fenerbahçe beşiktaş sj maçı

ufuk sarıca karşıyaka ile fenerbahçeyi rahat geçip şampiyonluk yaşamamış olsaydı bu seride fenerbahçeye kafa tutabilirdi.
ha beşiktaşın kadrosu yine de iyi. zaten finale gelmeleri bunun göstergesi.
ama o dönemde fenerbahçe hem real madrid'e hem de karşıyakaya atletizm ve pis işleri yapacak oyuncu eksikliğinden kaybetti. ve sonra bobby, kaliniç, pero ve udoh gibi bu, eksikliği tamamlayacak oyuncular geldi.

ufuk sarıca işe şampiyon olduğu karşıyaka kadrosunun neredeyse aynısını tekrar kurdu. strawberry o zaman da vardı şimdi de var.
bobby yerine thompson var.
diebler yerine roll
gabriel yerine weems
palacios yerine clark.
erkan veyseloğlu o zaman da vardı şimdi de var.

ufuk sarıca kendi şablonuna uygun oyuncuları bulup getiriyor ve müthiş bir zone press uyguluyor. takdire şayan ama maalesef ki euroleague şampiyonu fenerbahçe kadrosu ve teknik ekibi beşiktaşın oyun stiline fazlasıyla cevap verebilecek düzeyde.

beşiktaş şampiyon olursa çok ama çok büyük iş yapmış olurlar ama fenerbahçeye karşı 4 maç birden alabilmeleri için her maçta efsane şut yüzdesi ve mental sağlamlıkla oynamaları şart. bir an tökezlerlerse obra reyiz ve ekibi affetmez.

her şeyden öte ufuk sarıca çok keyifli ve tempolu oyun felsefesini benimsediğinden keyifli bir seri olacağı kesin. sezon boyunca takdiri hak ettiler. umarım taraftarları da takımlarının alacağı kötü sonuçta seriyi baltalamaya kalkışmaz da basketbol keyfinden mahrum kalmayız.

devamını okuyayım »
07.06.2017 08:50