sansli on uc

  • 443
  • 11
  • 3
  • 0
  • 4 gün önce

eve girer girmez yemek hazır mı diyen erkek

eşim eve geldiğinde yemek hazır olmuyor, ağzımdan da öpmüyor zira evde olmuyorum. eve beraber gelmediysek, her zaman en geç ben gelirim..

ben bu dünyanın amelesi olduğum için öküz gibi çalışıyorum, eşim önce kızımızı okuldan alıyor, sonra gelip beni işten alıyor, hep beraber eve aynı anda giriyoruz. bildiğin curcuna... isterdim ki onlardan bir 15-20 dakika önce evde olayım. bak ya hayallerim bile fakir be, hayalimde bile zengin değilim hala çalışıyorum tü allah kahretmesin. neyse o 15-20 dakikada ne yapardım biliyor musunuz? yemek... demek isterdim ama yapmazdım*. o sürede koltuğa oturur onlar gelene kadar hiçbir şey yapmazdım...

yani özetle bizim evin tek erkek üyesi var; o da eşim. eve girince, yemek hazır mı diye sorarsa şizofreni teşhisi konulabilir kendisine. bunun iki sebebi var; birincisi ben evde yokum, ikincisi ben olsam da evde yemek yok. eşim akıllı adamdır, kendini olmayan bir şeyi sürekli sorgular duruma düşüreceğini sanmıyorum.

bu yemek olayını çok abartıyorsunuz çok... insan karnını her türlü doyurur, önemli olan ruhun doymasısheurhueh. üfff neyse enerjim düşük, karnım acıktı, yok ki şöyle bi yemek yapan da akşam yemeğe çağıran... anca vır vır vır konuşun.

potansiyel akşam yemeğim; un ve maya yatağında, domates sosu ile marine edilmiş migros döneri/ su, yoğurt, tuz karışımı eşliğinde...

devamını okuyayım »
22.05.2018 15:43