seferyan

  • azimli
  • hırçın golcü (292)
  • 2577
  • 88
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

akp sosyal medya dezenformasyon timi

#37972127 numaralı entride yer alan hesapları inceledim. teknik olarak mantık kurmasını bilen aklı başında her hangi birisinin bu hesapların çakma ve fake olduğuna rahatlıkla anlayacaktır.
- hesaplardaki hatunların erotik, şuh, iç gıdıklayıcı fotoğrafları var
- hesaplarda chp ye, ismet inönü ye, gezi vb iktidara muhalif tarafları kötü göstermek için aynı yada benzer fotoğraflar ve yazılar var
- hesap açılış tarihleri aynı yada birbirine çok yakın.
- hesaplardaki bireysel yazılar yada başlık yazıları politik bir düşünceyi zorla ve emrivaki bir şekilde dayatmaya dayalı bir cümle ifadesi ile kurulmuş.
- nedense birbirlerini takip ediyorlar
- fotoğrafları, hesap sahiplerinin isimlerini ve fotoğraftaki kadınların verdikleri pozları hala düşünüyorum zira bu hesabı takip eden ve inceleyen birisinde nasıl bir etki bırakmak istiyorlar.
- simay tekin ve meltem kaçık adlı kişilerin hesaplarındaki fotoğrafları ele aldımda zaman dezenformasyon timi nin amacı ile değerlendirdiğimde oha diyorum. meltem kaçık adlı kişinin balkonlarını bu kadar rahat bir şekilde sergilemesi erkekler için bir nimettir.
- neden giyiminde türban, başörtüsü, tesettür ve çarşaf vb muhafazakar kesimin kılık kıyafetini kullanan birisi yok.
- hesaplardaki tarihi fotoğraflar devlet arşivinde bile yoktur, ne gazetelerde ne resmi kuruluşlarda görülmüştür. nedense hanım kızlarımızın derin, geniş ve kapsamlı bir belge arşivi var. bu konuda sevgili murat bardakçı yada ilber ortaylı nasıl bir yorum getirecektir. cevap bekliyorum.
- böyle güzel ve seksi olan, ergen ve genç kızların işi gücü bırakıp chp yi ve inönü yü kötülemek için mesaimi harcayacak? benim aklım bir karış havada olacak, chp yi kötüleyerek devrim yapacağım buna diyeceğim siksen olmaz. kızların yazdıklarına ve pozlarına bakıyorum bunların işi gücü farklı, havaları farklı bir ambiyans ortaya çıkıyor.

son söz kimse beni yada birilerini inandırmaya çabalamasın zira siksen olmaz

devamını okuyayım »
30.10.2013 15:10