sekko

  • şeker abi (614)
  • 520
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

tunalı'nın ortasında bi dükkanda ufak bir işim var, bu münasebetten dolayı datunus caddesinden tunalıya çıkmak adına dalgın bir kafayla yürüyorum.
öncelikle belirteyim, erkeğim ve ne brad pit misali bir tipm ne de corç kulunimtrak bir karizmam var. boy desen 1.75, endam desen o da yok. hani çirkin de sayılmam ama 22 yaşa rağmen bir kız topluluğundan duyduğum laf sayısı 3 ü 5 i geçmez, onlar da ortalama beğeni belirtileri olurdu. fakat bu seferki pis vurdu.

tribecayı henüz geçmiş yer fıstığına doğru yürüyordum ki seksi gibi ama değil gibi de bir "hmm taşş!" sesiyle irkildim. tunalıdan kızılaya geri dönüş için otobüse vermem gereken miktarın yürümeye değip değmeyeceği konusunda beynimin sağ ve sol loblarında ateşli bir müzara halinde oluşumdan mıdır? yoksa tatlı bir hatun sesinden benim bulunduğum tarafa doğru gelen bir "taşş" ünlemini üstüme alamayacak kadar beklemediğinden mi bilemedim fakat kafamı kaldırdığımda sesin sahibiyle burun buruna geldim. kafamdan o 2 saniyelik anda "yok ya bana dememiştir bu bana niye desin ki mis gibi kız, yok bana dememiştir kesin arkamdakine diyordur kesin... bana dememiştir." ve benzeri 20 küsür cümle geçirmeme rağmen söz sahibi ablanın gözlerimin içine içine bakarak yaptığı eyejob o lafın adresinin ben olduğunun sağlaması niteliğindeydi. işte tam o an ve onu takip eden 3 saniye boyunca salak saçma bir tebessümle birlikte ablaya bakarak geri geri yürümeye başlayan ve adeta esmeraldadan su almış bir quasimodo bakışıyla taçlanan bulutların üzerindeki 3 adımlık yürüşümü bozan cümleyi duymam bir oldu.

söz sahibi ablanın arkadaşından geliyor,
"selin allah aşkına nesine laf attın şimdi bunun..."

bu...
bu..
bu.

(sensin lan bu! göt :(. ühüü iğrençsiniz ibneler)

devamını okuyayım »
30.09.2009 21:25