semenderrr

  • 199
  • 4
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

e-kitap servisi meritokrasi

ağa ve ağda bulamadığınız kitaplara ulaşabileceğiniz, reklam çöplüğüne dönen google'da uzunca bir zaman harcadıktan sonra toparladığım kaynaklar;

https://www.scribd.com/ - vpn ile girin, site engellenmiş
- epub formatında çok fazla türkçe içeriğe sahip değil ama ağda bulamadığım çoğu kitabı pdf olarak bulabiliyorum. arama yaptıktan sonra "books" içeriğinde kitabı bulamıyorsanız, "documents" kısmına bakın. muhtemelen pdf'si vardır.

https://www.pdfdrivetr.com/
- ağdaki çoğu kitap ekli olabilir. çok geniş bir kaynak. bu sitede anahtar kelimelerle aradığınız kaynaklara ait dökümanlar bulabilirsiniz. aradığınız sözcüklere sunduğu alternatifler çok başarılı.

https://hattusa.site/
- meritokrasi ağından beslenen bir site. size aylık 30 kitap indirme hakkı veriyor. bilgisayarınızda ağ kağıtlı ise dahi, aramada kitapların içeriğine de göz atabilmesi açısından kullanışlı. kitap açıklamaları için de kullanılabilir.

https://www.kitapindir.in/
- sanıyorum butik bir oluşum, çok fazla kitap yer almıyor ama başka yerlerde bulamadığım bazı kitaplara buradan ulaştım. tavsiye ederim.

https://turuz.com/
- azerbaycan-türkiye ortak yapımı olduğunu düşündüğüm, türk dil ve etimoloji kütüphanesi. kaynak kitaplara ve makalelere ulaşabiliyorsunuz aradığınız konular hakkında.

---
debe edit: bu sitelere bağış yapmayı düşünebilirsiniz.

devamını okuyayım »